Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagytátok a korábban közösen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagytátok a korábban közösen bérelt albérletet szakítás után?

Figyelt kérdés

Szakítottunk barátnőmmel, aki sajnos hűtlen volt hozzám. Még most is szeretem, de már csak emberként. Na de most nem ez a lényeg :)

Van egy közös albérletünk, aminek a szerződése lejáróban van. Ő már biztosan elköltözik az új pasijához, akivel megcsalt.

Nekem lehetőségem van maradni az albérletben, amit kb. fél áron kapok meg a mai budapesti albérlet árak mellett. Jelenleg úgy érzem a lakásban magam, mint egy halott szerelem mauzóleumában, mert vannak még ott bőven cuccai.

Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Maradnátok az albérletben, ha az kb. 60.000 Forinttal olcsóbb, mint egy hasonló lakás máshol? Vagy az emlékek kísérteni fognak?

Voltak azért bőven szép emlékeink ehhez a lakáshoz kötődően, itt ismerkedtünk meg, és én költöztem ide utólag az ismerkedés után. Ez kb. 4 évig tartott.

Köszi :)


2018. aug. 1. 11:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
Biztos hogy nem maradnék a helyedben, akár mennyivel olcsóbb is, mert így szinte esélytelen, hogy normális ütemben felállj, és benne ragadsz a multadba, amibe sokan tönkre mennek évekre.
2018. aug. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%
1+ A közös otthonnak az is nagy problémája, hogy mindenütt őt látnád, néha még a másik illatát is lehet érezni és ez elég nehéz tud lenni, főleg ha egyedül vagy. Körül vesznek az emlékek és szinte megfolytanak.
2018. aug. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

Attól függ. Megteheted anyagilag, hogy költözz, vagy szűkös lenne?

Én biztos nem költöznék, átrendezném a lakást, kidobálnám, amit nem visz el, de havi 60ezer az már nem kevés pénz, nem adnám fel emiatt.

Persze, nyilván, ha nem gond a pénz, akkor az a legjobb, mert akkor újra lehet kezdeni máshol. Bár ha voltak közös bútorok, stb, ami nálad maradt, azokból még mindig jöhetnek emlékek, szóval teljesen megúszni nem lehet.

2018. aug. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%

en maradnek. ennyi penzt nem er egy no:)


alapos takaritas, lomtalanitas es atrendezes utan nem lesz gond.

2018. aug. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Ha megtehetném anyagilag, akkor költöznék, ha nem, akkor maradnék.
2018. aug. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, anyagilag megtehetem, hogy váltsak. Igaz, 1-2 év múlva saját lakást vennék, így nem mindegy az az évi 720.000 Ft plusz megtakarítás. :)
2018. aug. 1. 12:19
 7/16 anonim ***** válasza:
98%
Ez esetben pláne maradnék, egyrészt nem olyan hosszú idő, másrészt jól jön a plusz pénz.
2018. aug. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Én hasonló helyzetben maradtam. Amit exem nem vitt, az kuka vagy eladtam. Tök jó helyen lévő, olcsó lakás. Engem nem izgat, hogy ott volt, idővel úgyis kopik az emlék, hidd el. Ha úgy könnyebb, rendezd át a bútorokat és kész. Most már saját lakásba költözök, onnan se fogok elmenni, ha esetleg szakítok, szóval... Ne görcsölj ezen, később sokkal hálásabb leszel a spórolt pénznek, hidd el.
2018. aug. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
Én is maradnék. Rendezd át, ha van rá keret, esetleg egy két új bútor vagy bármi amit mondjuk eddig ő nem akart, te meg igen ( pl xbox :DDDD :)..na jó csak vicc :D ) amit nem visz el-->kuka.
2018. aug. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
Én válás után maradtam az albérletben, amúgyis én béreltem a házasság előtt.Baráti árat fizettem érte, nem tudtam volna drágábbat fizetni.Rá három évre sikerült lakást vennem, akkor költöztem el.A helyedben maradnék és már csak a saját lakásba költöznék el.
2018. aug. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!