Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után fél évvel se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után fél évvel se tudok nélküle lenni, hogy lépjek tovább?

Figyelt kérdés

3 éves távkapcsolatból dobtak januárba,azóta nem találom a helyem az életbe próbálom lekötni magam testépítek,boxolok,bulizok a haverokkal de amikor egyedül vagyok megtalál a hiánya és csak rá gondolok minden nap minden percébe vele kelek, vele fekszem,úgy érzem soha többet nem leszek szerelmes és soha nem találok olyan jót mint ő, most augusztusban kértem volna meg a kezét annyira komolyan gondoltam, dobott egy üzeneten keresztül amikor egy buliba volt azzal az indokkal,hogy még élni szeretne,padlóra küldött elég szépen.

Van valakinek valami ötlete hogy lépjek túl rajta?



2018. júl. 28. 11:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

Hmm....en is ezt mondtam. Sha tobbe szerelem, soha tobbe lanyok. Meleg is akartam lenni annyira utaltam a tobbi lanyt. Csak o jart a fejemben. Raszoktam a drogokra is, alkoholra. Stb.

De ket ev intenziv gyotrelem utan, jott egy lany aki erosebb erzelmeket adott mint o.

Sokat jartam pazichologushoz, hogy felejtsem. Nem nagyon segitett. Az uj lany, o semlegesitette bennem 190%-osan.

Szoval nyugi. Ez egy hosszu folyamat. 3 ev nem keves ido. Lehet jol tenned ha felkeresnel egy szakertot.

2018. júl. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Én 8 hónap utána 4 éves kapcsolat...még mindig nem vagyok túl..teljesen kész vagyok még mindig más lány sem segített hosszú lesz ez,legrosszabb,hogy neki meg már palija van :D!!!!!! hát ez van...21f
2018. júl. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Még 1 év 2 hónap után is ő jár az eszembe

L

2018. júl. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát ez f..a, bíztató akkor inkább belerongyolok a kocsimmal egy fába vagy nyomatok valami cuccot
2018. júl. 28. 15:56
 5/14 anonim ***** válasza:
Engem 6 év után dobtak, én is terveztem a jövőnket saját közös ház autó eljegyzés stb. ahhoz, hogy erre megteremtsem az anyagiakat belevágtam egy külföldi munkába ráadásul 0 tapasztalatom van atéren amit csinálok de próba szerencse... közben tiltott mindenhonnan nem értem el és kiderült, hogy már más barátja van, amíg én kettőnkért vért izzadtam kint...és még a munka sem biztos... ha egyedül vagyok mindig a közös dolgokra gondolok majd beugrik egy kép, hogy mit tett... nagyon nehéz K.O-val kiütött most...
2018. júl. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én lassan 5 éve nem tudok túl lépni.
2018. aug. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudtam túllépni, de idővel sokkal jobb lett. Van az a modás, az élet szeretni megtanít, de feledni soha. Pszichológushoz jártam, ott kaptam azt a tanácsot, hogy mikor eszembe jut, és elkezdek rajta kattogni, írjak. Írjam ki magamból. Konkrétan vezessek egy naplót, amibe mindent leírok, ami bennem dúl. Írjak neki leveleket (persze ne küldjem el). El sem tudom mondani, nekem ez milyen sokat segített. Persze az alap probléma nem oldódott meg, de mintha mázsás kövek estek volna le a mellkasomról, mikor írtam. Sokszor volt, hogy sírtam is, de utána valahogy könnyebb lett. Ez hosszú folyamat. Azt mondjak ép annyi idő, mint amit együtt töltöttetek. Sokat segít egy új kapcsolat is, de olyan nehéz találni párt, ha az ember szíve nem szabad. Akarva akaratlanul hasonlítgatja az ember a másikat az exhez,(kimondatlanul) és ez senkinek sem jó. Ha az ember elveszít valakit vagy valami, még ha nem is hal meg, el kell gyászolni. Ez több lépcsős folyamat. Sajnos a mi kultúránk nem tanított meg minket a veszteség feldolgozására, de számos segítő könyv létezik már, ami hasznos. Én a Gyógyulás a gyászból címűt használtam.
2018. aug. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa lesz, amit irok de nekem anno egy kutya segitett. Orokbe fogadtam egy fekete nemetjuhasz jellegu kutyat. Ez a kutya ma mar 9 eves, 4 evesen fogadtam orokbe. Nem tudom elegszer meghalalni neki azt, hogy van! Annyira eszrevetlenul gyogyitott ki az exembol, hogy fel sem fogtam. Tudod, ha az embernek kutyaja van, az egyszeruen minden fugyelmet lekoti.

Egyebkent neki koszonhetem az uj baratnomet is.

Szoval, ha van lehetoseged kutyazni, ajanlom.

2018. aug. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
3 évig voltunk együtt, több mint 1 éve vége... Megrekedtem... Rémálmaim vannak még mindig. Azt mondják a gyásznak 5 szakasza van. Én még a másodikban vagyok. Harag.
2018. aug. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Velem 5,5 év után szakított a barátnőm(ő volt az első komoly kapcsolatom, az első nő az életemben ha úgy tetszik), és alig 2 hónapra rá már összejött egy másik csávóval. Ráadásul ezt úgy, hogy előtte való nap hagytam ott a munkámat, mert nagyon nagy volt a nyomás rajtam és már nem bírtam azt a stresszt meg hogy semmi szabadidőm nincs mellette. Ez teljesen padlóra küldött, pláne amikor megtudtam hogy már van más neki, én meg reménykedtem hogy újrakezdhetjük vagy lehet bármi. Depressziós lettem, folyamatosan ittam és az ágyból se volt néha erőm felkelni, fel is szedtem 15 kilot ezalatt a 3 hónap alatt. Gondolkoztam az öngyilkosságon is de valahogy sosem vitt rá a lélek. Most ott tartok hogy megpróbálom összegereblyézni magam a földről, szerencsére munkát már találtam tehát azzal is le fogom tudni kötni magam, próbálok a barátaimmal minél többet beszélni meg eljárni itthonról hogy eltereljem a gondolataimat, mert ha magam vagyok akkor mindig csak az pörög a fejemben hogy hogyan történhetett ez. De úgy érzem lassan képes leszek továbblépni, csak maga a folyamat lassú sajnos.

Szóval hogy a kérdésre is válaszoljak: ez csak idővel fog menni, és arra kell törekedned, hogy ha egyedül vagy, akkor se rajta kattogj, kösd le magad valamivel(olvasás, sorozat, játék esetleg ha gamer vagy), illetve legalábbis ezeket csinálom, eljárok úszni, már a lakástakarításra is rávettem magam, sorozatot nézek, sétáltatom a kutyát, bármi jöhet csak ne kelljen a szobámban ülnöm és rá gondolnom. És sajnos akárhogy mondják és akármennyire roszul esett nekem is hogy azt mondták hogy "majd az idő begyógyítja a sebeket", tényleg ez van.

De addig is ha akarsz beszélni valakivel, nekem írhatsz.


24/F

2018. aug. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!