Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tényleg én vagyok a hibás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok a hibás a szakításért, én okozom azt, hogy szeretni vágyó NŐ létére hálátlanul, egyik pillanatról a másikra faképnél hagyott?

Figyelt kérdés

Már írtam ki kérdést, ahol persze gyepáltak a válaszolók, de az idő engem igazolt.


Röviden: Volt egy barátnőm, aki duci, depressziós, sírós, érzékeny de iszonyatosan édes, rendes, szerető szívű nő volt, amikor összejöttünk. Olyan fajta, akivel szerettem volna családot alapítani. Kihúztam teljesen a kakiból, nekem köszönheti, hogy nem depressziós, teljesen helyre ráztam, méghozzá úgy, ahogy egy pszichológus sem volt rá képes. Támogattam a tanulásban, majd munkahelyet is biztosítottam neki.

Aztán elérkezett a 20-as évei második felébe, és szinte beteges mértékben más ember lett belőle. Lefogyott, a mániája lett az edzés, agyatlan, szobor testű instagram modell szintű alakot hozott létre magának, elkezdett trendi, szűk ruhákba öltözni, magassarkút hordani, sminkelni, és ezzel párhuzamosan az arca is megnőtt. Megbeszélés nélkül váltott munkahelyet, ahol magas pozícióba került, és a kollégái istenként tekintettek rá, és tőlem is ezt várta el otthon. Pedig én azt a lányt szerettem, aki akkor volt, amikor összejöttünk, nem tudok térdre borulni előtte azért, mert férfi módjára törtet és elkezdett a külsőségeknek hódolni, és nem akar a közeljővőben édesanya lenni, ahogy mindig is álmodoztunk róla.

Végül szakított is velem, mert szerinte ismeretlen férfiaktól több törődést kap, mint tőlem, nekem nem is tetszik, nem tudom értékelni. Azt teljes egészében tagadja, hogy nekem köszönheti a kényelmes életet, amit él, teljesen eltipor. Úgy gondolom, hogy meg is csalt, és valaki más tömte tele a fejét, vagy a feminista kolléganői, de ki fogom deríteni, hogy ki a felelős ezért az egészért.

Helyre akarom hozni, szeretném visszakapni az életünket.

Most tényleg én rontottam el valamit? Mégis mit? Én szívből szerettem egy nőies, visszahúzódó nőt, segítettem neki boldognak és pozitívnak lenni, az életem adtam volna érte. Mégis miért tehetek én erről?


2018. aug. 4. 17:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük, ez nagyon informatív volt. Végigolvastam a kérdező ámokfutását. Ennek a kapcsolatnak remélem lőttek. Mindkettejük érdekében.
2018. aug. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
27%
Itt valahol mindenki hibás,mindegy,ennek vége,vond le a következtetéseket.Nem kell ilyen mértékben támogatni anyagilag valakit,se lelkileg,mert megerősödik aztán továbbszáll.Ahogy ő erősödött,lejjebb nyomta a te önbizalmadat a végére.Azt is el tudom képzelni hányszor vágtad a fejéhez hogy te csak segítettél rajta eddig,mennyiszer ellenőrizted.Nem vagytok egymáshoz valók,túl kell lépned a sztorin.
2018. aug. 5. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Haver nem vagy normális.

Engedd el és vegyél egy szexbabát, annak legalább nem tudod elrontani az életét.

2018. aug. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Te rontottad el, mert lehúztad, már a mult kérdésnél is az jött le, hogy debejólbetanítottadsajátkedvedre s ne mit csinál a hálátlanja, ezt szerintem érezte ő is. Milyen az, hogy te depressziosan s kövéren s kussba szeretted, miért nem vallod be, hogy azért szeretted úgy mert kevesebb volt az esélye úgy, hogy elhagyjon valaki másért, mert birtokolni akarod nem szeretni... de jobb volt a munkahelye a régi, mert ott volt a haverod s tudtál intézkedni s segíteni....wtf, felnőtt nő, mi a bánatban tudtál volna segíteni, az ő munkahelyén?? Akartál tudni minden mozdulatáról s kész, csak te ezt segítségnek hívod a beteg fejedben.

Ha valakiről így beszélsz ne csodálkozz, hogy otthagy a csába, elmondta miért tette, mert nem bókoltál neki, mert az idegen férfiaktól több elismerést kapott mint tőled, ennél érthetőbben, hogy lehessen elmondani neked. S mi a baj abban ha törtető? Hogy többet akar, attól még tud szülni később, a 2 nem zárja ki egymást, én 34 évesen szültem s most vagyok itthon a babámmal, mert most jutottam karrierven s pénzben oda ahova szerettem volna, mi ebben a baj.


Én azt kívánom, hogy a következő főnököd egy igazi törtető karrierista nő legyen, az lesz neked a legjobb, hogy leszállj a lóról.

2018. szept. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Drágám, te manipulálsz, nem szeretsz.
2018. szept. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Most olvastam végig a kérdező előző kérdését, és azon izgultam végig, hogy a lánynak teljesen nyíljon fel a szeme és hagyja ott ezt a kontrolláló, eszement őrült f@s. zt, de most megnyugodtam.
2018. szept. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!