Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha szeretsz valakit elhagyod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kris88 kérdése:

Ha szeretsz valakit elhagyod a gyereke miatt? Letezik hogy nem szeretett elegge?

Figyelt kérdés

11 eves kapcsolatom tert vissza az eletembe.kulfoldon eltem a kisfiammal aki problemas figyelemhianyos hiper.neki ket gyereke van akiket csak lat.hetente par nap.miatta koltozem vixa magyarba egy evig kert hogy velem tudja elkepzelni az eletet.elmondasa szerint elfaradt es szakit velem, el kell engedjen mert nem birja a fiam.az anyja folyamatosan utalkozott es folyton a fiam volt a hibas.nem tudtak kezelni.de szeret..tudta milyen az eltem.egymas vallan sirtunk hogy nem akarunk ujbol elvalni.nem tudom utalni.se haragudni.nem veszekedtunk sosem.azt mondtam kivarom hogy letisztazza magaban a dolgokat.felejtsem el?-4 honapot eltunk egy legterben emeltes csaladi haz

Mi fent szulok lent.folytonos ellenszenv az anyjatol de o azt mondja o ilyen hagyjam ra.meg is abba orlodott fel hogy sok a kulso stressz a gyerekem mitt



2018. aug. 4. 21:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem lehet elolvasni az irasod így nem értem mit irsz
2018. aug. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Az az ember aki a gyermekedet nem fogadja el mit keresett egyáltalán eddig is melletted? Oké broblémás, és nehéz a gyermekeddel, ez eddig oké. De amikor megismert téged akkor is az volt a gyerek, meg amikor előszőr le akart fektetni akkor is.

Szóval ne adj semmit ennek az embernek a beszédjére.

Nagyon megszívtad, mert hallgattál rá, és hittél a sírásos előadásának. De most már állj fel.

Egyszerűen átvert. Ez ilyen ember. Én a helyedben egyetlen könnycseppet sem hullajtnék érte. Átlépném.

Tanulj az esetből és ne a gyermekedet hibáztasd az események alakulása miatt.

2018. aug. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2+ Ráadásul ahhoz sincs gerince, hogy ne szívasson téged, hanem egyenesen befejezze veled a kapcsolatot.
2018. aug. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
*problémás
2018. aug. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Más férfi el bírja viselni a gyerekedet?
2018. aug. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%

Igen, tekintve, hogy ez egy soha meg nem szűnő, minden napos, egész napos probléma.


A saját gyerekei se érdekli, akkor majd pont a másik beteg gyerekét fogja elviselni...

2018. aug. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A gyerekeit szereti es mindig ia maga melle alarta oket venni.a torveny szerint ha anyuka fen tudja tartani anya melett a helye igy iteltek.mindent megtett es tesz ertuk.nem hirtelen felindulasbol-se-indult a dolog.egy even at kert hogy probaljuk meg tobbszor visszautasitottam.pont a fiam miatt elso sorban. Az intim dolgok egyaltalan nem voltak elsodlegesek es sosem volt problema.a faradtsag a stressz a nyomas.ez elegendo volt neki hogy kilepjen de en ha szeretek nem adok fel.erre tettem fel a kerdest.nem valtunk el haragban se erces vita nem volt a fiam vegett.fiatal volt 11 eve es most sincs mas kepp.kerdes hagyni idot vagy tullepni?
2018. aug. 4. 22:19
 8/15 anonim ***** válasza:

Neki kényelmes az hogy eleve a szuleivel él és nehanyszor jár hozzá egy nő.


Amikor tenni kéne pl vállalni a gyereked ill kulonkoltozni az neki csak nyűg


Az ember a tetteiben mutatkozik meg es nem a szavaiban.mit tett már le érted az asztalra? Az a mutatoja hogy mennyire is akart valojában.

2018. aug. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ő semmit nem adna fel miattad mint ahogy te érte. Ez egyoldalu kapcsolat volt szerintem

És 100% ban korrekt tőle hogy lezárja!

2018. aug. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Te szúrtad el hogy odaköltözöl valakihez,aki még a szüleivel él.Ennek vége.
2018. aug. 5. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!