Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha szeretsz valakit elhagyod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kris88 kérdése:

Ha szeretsz valakit elhagyod a gyereke miatt? Letezik hogy nem szeretett elegge?

Figyelt kérdés

11 eves kapcsolatom tert vissza az eletembe.kulfoldon eltem a kisfiammal aki problemas figyelemhianyos hiper.neki ket gyereke van akiket csak lat.hetente par nap.miatta koltozem vixa magyarba egy evig kert hogy velem tudja elkepzelni az eletet.elmondasa szerint elfaradt es szakit velem, el kell engedjen mert nem birja a fiam.az anyja folyamatosan utalkozott es folyton a fiam volt a hibas.nem tudtak kezelni.de szeret..tudta milyen az eltem.egymas vallan sirtunk hogy nem akarunk ujbol elvalni.nem tudom utalni.se haragudni.nem veszekedtunk sosem.azt mondtam kivarom hogy letisztazza magaban a dolgokat.felejtsem el?-4 honapot eltunk egy legterben emeltes csaladi haz

Mi fent szulok lent.folytonos ellenszenv az anyjatol de o azt mondja o ilyen hagyjam ra.meg is abba orlodott fel hogy sok a kulso stressz a gyerekem mitt



2018. aug. 4. 21:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát bocs, nem olvaslak végig, képtelenség az írásod elolvasni. Valószínű nem csak a gyerek problémás, te is.

Egy problémás, hiperaktív gyereket kevesen viselnek el. Ez van.

2018. aug. 5. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én is ezért krrdeztem, hogy más férfi elviseli-e a gyerekedet. Mert ha olyan a fiú, hogy egy légtérben nem lehet megmaradni vele, akkor nem csoda, ha a férfinek egyéb gondjai mellé nem.kell még ez is.

Ha viszont vállalható a fiad, akkor más a gond.

Az anyja meg hiába ellenszenveskedik, megmondta a férfi, hogy ő ilyen és ne foglalkozz vele. Gondolom, ő is belátta már, milyen anyja van, ezért nem is tulajdonít neki jelentőséget.


Ha meg akarjátok próbálni, költözzetek egy közös albérletbe. A férfinek nem muszáj a szülők házának felső szintjén élni, neked meg nem muszáj gyerekestül belecuccolni idős emberek otthonába. Akik nyilván egy problémás gyereket hallgatni vágynak...

2018. aug. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Valószínűleg amíg kérlelt fel sem fogta, hogy mibe vágja a fejszéjét.


Könnyű azt gondolni, hogy majd minden menni fog, aztán szembesült vele, hogy ezt így mégsem neki találták ki, hogy ezerszer több energiát kíván egy gyerek (főleg ha kicsit problémás is), mint amit ő gondolt, és amit ő bele akar ebbe tenni.


Szerintem lépj tovább jobb ha ez így kiderült, mintha előtte pokollá tettétek volna egymás életét.

2018. aug. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Snis gyermeket nevelő anyukaként írom, hogy változtass és rendben lesz a kapcsolat.


Élj külön a gyermekeddel, amíg kicsi, addig ne költözzetek össze, csak járjatok.


Tizenévesen az adhd szinte észre sem vehető(a kiskori szinthez képest), ezt ki kell várni. Addig szervezzetek sok közös programot, de csak ritkán aludjon nálatok a párod. Te aludj nála, amíg bébiszitter vigyáz este a gyermekedre.


Egymáshoz kell szokniuk, egy szinte idegent egy átlagos gyerek sem fogad szívesen, pláne, ha az otthona is új.


Ha a párod valóban téged akar, akkor segít egy kicsi albérlet fenntartásában, és kibír pár évet összeköltözés nélküli komoly kapcsolatban, ez idő alatt pedig kiépít egy bizalmi viszonyt veled és a gyermekeddel is.


Én így csinálnám a helyedben.



Egyébként szülőkkel egészségtelen együtt lakni..

2018. aug. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Azzal nincs baj, hog külföldön élsz, én is, de tiszteljél már meg minket, hogy ÉRTEMES, MAGYAR mondatokban írod le a nyavalyádat!


Tudod, alany, állítmány, tárgy, stb., vesszők, nagybetű meg ilyesmi.

2018. aug. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!