Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A páromnak jogában áll vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak jogában áll vissza venni tőlem mindent amit kaptam tőle?

Figyelt kérdés
Szakítottam vele, mert nem haladt a kapcsolatunk semerre a 4 év alatt. Kaptam tőle úgy egy laptopot hogy az én meglévőmet elcseréltem egy rokonával, meg 100 ezerért egy telefont. Nem milliós dolgok, de nem szívesen vennék most újakat. Ő fenyeget hogy az övé és elveszi, holott van neki is. Én sem apróztam el az ajándékozásokat, ha neki volt valami alkalom.

2018. aug. 5. 00:53
1 2
 11/16 peca1000 ***** válasza:

Nem kèrhetnè vissza, mert a tied.


Vagy kérd vissza a régi gépet, annak az árát, és add visdza neki.

2018. aug. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem áll jogában, mert neked ajándékozta, onnantól a te tulajdonod. Az ilyen férfiakra mondanám, hogy sz.rrágó. 30+
2018. aug. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ezek ajándékok, nehogy visszaadd, mert megfélemlített..


Szépen mondd neki, hogy ezek ajándékok voltak, megszeretted a tárgyakat, nem adod vissza. Ha akarja rendezze jogi úton.

2018. aug. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
ha még hitel van rajta mindenképpen
2018. aug. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Jó vicc, jelentsen fel.


Az ajándék onnantól kezdve a tiéd, hogy neke adta.


Visszakérni lehet, persze, de nem vagy köteles visszaadni neki.

2018. aug. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem. És nem is illik visszakérni. Én sem tenném. Viszont ha nem hagy békén add csak vissza neki, egy puppal kevesebb van a hatadon aztán legyen a ketyeréivel boldog.


DE jogilag ha úgy vesszük az ajándék bármikor visszakövetelhető!

De gondolom nem írtatok szerződést és egyéb ilyen nagy dolgokat nem kaptál tőle amihez esetleg ez kellhetett volna.


24N

2018. aug. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!