Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek bunkóság randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bunkóság randin órákig telefonálni? Mondjuk 3 hét ismeretség után

Figyelt kérdés
2018. aug. 6. 13:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Órákig? Nem túlzol egy kicsit? Ha tényleg órákig telefonált az illető, akkor bunkó, igen.
2018. aug. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ha valakinek az életidejét pocsékolod, az körülményektől függetlenül önző, tiszteletlen, és bunkó dolog.


De ezt csak azzal teheted meg, aki hagyja.

2018. aug. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Jelentéktelen dolgokról a haverjaival, 1 óráig
2018. aug. 6. 13:53
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Neveletlenség, és tiszteletlenség, kivéve ha munkaidőben van az illető, és úgy találkoztok.
2018. aug. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Abszolút az.
2018. aug. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Akár randi, akár nem, ha valakinek megígérem, hogy vele töltöm az időmet, igen, illetlenség ahelyett mással foglalkozni. Nem arról van szó, hogy mondjuk egy sürgős hívást ne ejthetne meg, hiszen bármikor közbejöhet valami fontos elintézni való, de más esetben pár percben el lehet intézni a lényeget, utána meg "bocsi, de most elfoglalt vagyok, majd később felhívlak".
2018. aug. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
10-15 perc után szó nélkül felállnék és a pénzt, amennyiért én fogyasztottam az asztalra letéve távoznék.
2018. aug. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 próbálokkedveslenni ***** válasza:
95%
Párkapcsolat alatti `randin` is bunkóság, nem hogy még az ismerkedős fázisban.
2018. aug. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Igen az. Mert ezt te elfogadod es turod. Es turni is fogod. Mert normalis lany pont lelepett volna onnan.

Megerdenled. Sajnos, zsak a foltjat.

2018. aug. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy az, tiszteletlen és éretlen viselkedés. Volt már olyan, hogy kb 4-5. randin, mikor már átmentem a sráchoz, ő egész végig csak a telefonját nyomkodta. Felálltam és szó nélkül eljöttem, majd magyarázatot kért, megírtam neki, hogy ilyet 16 éves éretlen tinik engednek meg maguknak, felnőtt embertől több tiszteletet várnék, ha már vezettem fél órát hozzá. Nem szabad tolerálni az ilyet.

22L

2018. aug. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!