Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lepjek vagy ne?

Figyelt kérdés
3, 5 evig egyutt voltam a baratommal. A szakitasnak rengeteg oka volt, es nagyon hosszu idobe telt (se veled se nelkuled) majd par honapig nem beszeltunk (neki is lett mas- nekem is). Utana felkerestuk egymast- kapcsolatot nem szeretnek tole- ezt meg is beszeltuk, es elkezdtunk inkabb csak baratok maradni. (Nem volt szex kozottunk ez ido alatt. Mint ember nagyon szeretem, mert vele nottem fel- es nagyon fajna ot elveszitenem, napi kapcsolatba vagyunk/voltunk- hetvegen rengeteget voltunk egyutt. Viszont ez a baratsag miatt- egyikonk se tud massal ismerkedni, mas fele nyitni. Tegnap megbeszeltuk, hogy igy ennek nincs ertelme es barmilyen rossz- de engedjuk el. Most ossze vagyok zavarodva es barmikor erre gondolok, sirni tudnek. Az eddigi parkereseseim mint kudarcba fulladtak- es eddig megis o volt a legjobb az osszes kozul.. (szakitas oka a tavolsag, a sok szobeli vita, es hogy egyszer megcsalt- meg az elejen- valamint az hogy nagyon eros jellem vagyunk) - szerintetek inkabb fajjon most es engedjem el- vagy probaljuk meg ujra- mint kapcsolat?
2018. aug. 8. 05:26
 1/7 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%

Ami egyszer nem működött, az sanszosan ezután sem működne.

Engedd el, fájjon pár hétig-hónapig és utána sokkal jobb lesz.

2018. aug. 8. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Es faj az is, hogy ha belegondolok massal lesz... es ilyenkor gondolkozok es bizonytalanodok el, hogy ujra osszejojjek vele
2018. aug. 8. 06:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha mindketten egyetértetek abban hogy megpróbáljátok újra, akkor miért ne, lehet ez a kis távolság kellett ahhoz hogy rájöjjetek hogy fontosak vagytok egymásnak.
2018. aug. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A tavolsag tovabbra is fenn all. Es a vitak is, tehat nem valtozott a helyzet. A hiany es a megszokottsag ami miatt felek elengedni. Es amit fenn irtam, ha belegondolok, hogy massal lenne..
2018. aug. 8. 07:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt Nektek kell eldönteni. Ha szeretitek egymást, ne kínlódjatok, hanem oldjátok meg a köztetek lévő problémákat. Azt már te is látod, hogy a "legyünk barátok" a lehető legrosszabb verzió. Hagyjátok abba a panaszkodást, és találjátok ki, hogyan lehet ebből jò kapcsolatot faragni.Ha meg annyira nem fontos már, hogy dolgozzatok rajta, akkor szakítsatok meg minden kkapcsolatot.
2018. aug. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amíg ilyen kapcsolatban vagytok folyamatosan tartjátok a kapcsolatot, és nem tudod barátként kezelni, úgy belemenni újba.... Csak az újat használnád ki
2018. aug. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első megoldás a jó ebben az esetben, most fájjon inkább és engedd el.
2018. aug. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!