Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Valós probléma-e, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valós probléma-e, ha egy kapcsolat azért megy tönkre, mivel a két félnek nem volt még az adott párjukon kivul más szexualis kapcsolata?

Figyelt kérdés
Értem én ezalatt, tegyuk fel egy par 16-17 eves korukban jonnek ossze, es 40 eves korukra valnak, mivel meg nem eltek ki magukat, nem is ismerkedtek? Mi a velemenyetek errol, koszi elore is

2018. aug. 9. 13:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%
Van. Azert szakitottam a parommal.
2018. aug. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
40 évesen ilyen már nem jön elő...az előbb már felüti a fejét kb. 3-4 év múlva, akinél ilyen sokáig tart az első azoknál max. 1 %-ban fordul elő, amit írsz.
2018. aug. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
40 eves korban mar nem lesz könnyu bulipartnereket talalni
2018. aug. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
54%
Persze, hogy van ilyen, a legtöbb tinikapcsolat így ér véget. Bár én nem mondanám, hogy ez lenne a konkrét oka a szakításnak, ez inkább már a következménye annak, hogy nem működik a kapcsolat és már másra vágysz. Inkább az a fura, hogy ez csak 40 évesen üti fel a fejét, a legtöbb embernél 1-3 év után jellemző(velem is így volt, első barátommal 17-19 éves korom között voltam együtt, de a végén már mindkettőnket hajtott a kíváncsiság más szexpartnerek után, na meg rá is jöttünk, hogy nem vagyunk egymásnak valók).
2018. aug. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
55%
csak önző embereknél. normálisoknál nincs ilyen.
2018. aug. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
18%

# 5/5 Időpont ma 14:12


Egyetértek.

2018. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
66%

Hát, aki 40 felett jön rá arra, hogy nem élte ki magát, az jó nagy idióta.

32/f

2018. aug. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
37%
#5 Hogy függ össze az önzőség azzal, hogy ki akarod próbálni a szexet másokkal is és/vagy már nem szereted a párod? Ezt fejtsd ki, légyszi, mert nem értem, miért lenne valaki rossz ember a vágyai miatt, amiket mégcsak nemis tudatosan irányít vagy hoz létre.
2018. aug. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem ez csak nyomi kifogás, amit az önző emberek hangoztatnak szakításkor, mikor ráunnak a másikra.


Környezetemben azok a házasok a legboldogabbak, akik most 40-50 körül vannak vagy afölött, és anno 17-18 évesen jöttek össze (szüleim is ilyenek, anyósomék is, meg még néhány ismerős pár)

2018. aug. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges ilyen, de az előbb "előjön", nem 25 évvel később, és olyan is van, hogy nem okoz ez problémát, mert szép lassan egymás mellett válnak tapasztaltabbá és egy idő után érettebbé is.
2018. aug. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!