Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudok túllépni azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok túllépni azon, hogy ezért szakítottak velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Húsz éves lány vagyok. Még szűz. Nem rég ért véget az első kapcsolatom.

A volt barátom tudta, hogy szűz vagyok, de folyamatosan kérdezte már kb a negyedik találkozótól, hogy akarok-e szexelni vele vagy legalább az orált próbáljuk ki. Addig addig amíg bele nem mentem (persze én csináltam neki, ő akkor nem) és rettenetesen bénán sikerült. Ettől kezdve fokozatosan azt éreztem, hogy távolodunk, rideg volt velem, majd szétmentünk rá 1-2 hétre.

Nagyon félek, hogy a következő barátomnál is ez lesz, már nem merek ismerkedni sem.



2018. aug. 4. 17:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%

Ha te voltál szűz eleve a csávónak kellett volna "meghozni a kedved". Egy önző paraszt a leírtak alapján.

Nem kell félni, ha nem vele majd mással

2018. aug. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%

Nem hiszem, hogy emiatt kellene aggódnod, hogy a következő barátoddal is ez lesz. Nincs azzal semmi gond, ha szűz vagy és azzal sincs, ha nem szeretnél egyből lefeküdni a másikkal.


A leírtak alapján én inkább örülnék a helyedben, hogy vége lett egy ilyen induló "kapcsolatnak".

2018. aug. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
12%

Ha egy nő nem akar tanárnéni lenni egy szűz sráccal, az tök normális a nők szerint.



Ha egy férfi nem akar tanárbácsi lenni, akkor az kiakasztó.


Örülj neki inkább, hogy nem csak elvette a szüzességed, és kirúgott. Valószínűleg nem tervezett komolyabbra, legalább volt benne annyi, hogy meghagyta a szüzességed, hogy annak adhassad, aki valóban akarja.

2018. aug. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
4%
A te korodbeli csajok körében elég ritkaság. Sajnálom hogy ezt mondom, de én se kezdenék veled, legalábbis amíg még szűz vagy addig nem.
2018. aug. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%
A pakliban benne van 1-2 bunkó. De legalább kb látod milyen férfit érdemes elkerülni.
2018. aug. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
51%
szép
2018. aug. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Gymnospermatophyta ***** válasza:
79%
Ezt aztán tényleg nem kellene sajnálni. Ha ennyire erőltette, ráadásul szűzként... a helyedben én szakítottam volna előbb. Egyáltalán nem érdemelte meg, hogy bekapd neki, és akkor még finoman fogalmaztam. :)
2018. aug. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
3%
4 es vagyok, szánalom hogy az őszinteséget lepontozzátok...
2018. aug. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
6%
Mindenkit lepontoztak, aki nem azon nyafog, hogy milyen szegény kislány.
2018. aug. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
92%
mekkora tahó már az utolsó kettő :D ti is pont ugyan olyan felszínesek lehettek, mint a kérdésben szereplő f_sz
2018. aug. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!