Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan felejtsem el az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el az exem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ki hogy jutott tul az exen? 10 honapig tartott a kapcsolatunk es mar evek ota ennek vege... Megsem tudom elfelejteni. Azota nekem van parkapcsolatom es tudom h a jelenlegi parom sokkal jobb mint az exem de megis nehez... Az exemmel sokat veszekedtuk,csajozott mellettem es mev is csalt,ivott... tudom hogy mellette soha nem lenne normalis eletem mert biztos nem tudna megvaltozni... de meg mindig a mai napig vannak pillanatok amikor nagyon hianyzik... Aki volt mar nagyon szerelemes az hogy tette tul magat a szakitason es hogy tudta elfelejteni?
2018. aug. 19. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem szivesen írom le itt, de egy nehéz folyamat volt.
2018. aug. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Privibe megírod 1es?
2018. aug. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha van kedved ird le, hatha nekem is segitene....
2018. aug. 19. 18:09
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézel hátra, csak előre, éveken keresztül. Aztán amikor elég erősnek érzed magad, eleinte ritkábban előveszel az emlékeidből egy-egy részt, azt feldolgozod, picit hagyod pihenni a lelkedet, és lépsz a következő emlékhez, míg nem a lelked doboza kiürül, és szépen mindent feldolgoztál. Helyére került minden, és közben tudtad élni az életedet.
2018. aug. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1: nekem is leírhatnád.
2018. aug. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

hat, en mindent elfojtottam. elso par nap maga volt a pokol, de alapvetoen is egy szornyu helyzetben hagyott ott. enni nem tudtam, a letezes minden pillanata fajt, barmit csinaltam, szoritott az uresseg.

aztan azon gondolkoztam, hogy o biztosan jol elvan, lehet, mar csajozik is, mig en szenvedek. ez sokat lokott rajtam, nem akartam szenvedni valakitol, akit mar nem is erdeklem. nem tehetem ezt magammal. aztan probaltam emberekkel talalkozni (teljesen uj orszagba kerultem, senkit se ismertem), hogy lekossem magam. onfejleszto konyveket olvastam. aztan par hetre ra felmentem egy tarskeresore, semmifele konkret tervvel, csakhogy beszeljek legalabb 1-2 szot ferfiakkal, megtapasztaljam milyen ujra szinglinek lenni, stb. aztan megismertem a mostani baratomat (aki valoszinuleg hamarosan ex lesz, az elet ironiaja, hogy ilyen poszt ala irok). hasonlitgattam eleinte az exemhez, aki figyelmesebb volt meg megnyerobb a felszinen. aztan rajottem, hogy bizonyos dolgokban hozza jobban passzolok, megha nem is akkora a szerelem, mint az exemnel. ertekeltem ezt. tobb biztonsagot ereztem. en nem is akarok visszagondolni a multra, nem, nem, nem, a multat hagyni kell, az a legegeszsegesebb dolog. haladj elore, nezd mit ad neked az elet, aminek vege lett, annak okkal lett vege.

haladj elore, koncentralj a jelenre. ez mind fejben dol el. megeri magadat sovarogtatni valaki utan, aki semmibe vett? legyen tobb buszkeseged.

2018. aug. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!