Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Véleményeket szeretnék kérni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zed345 kérdése:

Véleményeket szeretnék kérni?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 2 évet voltunk eggyütt, amiből született egy csodálatos kisfiú is,aki már 4 hónapos.Sajnos ő úgy döntött,hogy szakít velem , elég sok volt a veszekedés köztünk , és beismerem a saját hibáimat vele ellenétbe.Tudom felelőtlenség volt rossz párkapcsolatba ilyen hamar gyereket csinálni ,de probaltam hozza nőni a feladathoz, de nem értékelte.Úgy állapodtunk meg,hogy kettő naponta hozom a picit ,4 óra hosszára, ami nyilván korrekt , de ki tudja meddig tartja magát ehez .3 hónapja mentünk szét , és 3 hónapja küzdök érte ,hogy megmentsem a családomat ,mert nagyon szeretem őket , és velük szeretnék lenni.Támogatom őket igyis mindenbe , és egy nap nem telt el úgy ,hogy nem beszéltünk volna. És őis azt mondja ,hogy szeret , de belátta ,hogy ez nem ment . Én ezt nagyon nehezen viselem és , úgyérzem hogy meg szeretném menteni ,velük lenni , de ő hajthatatlan. Amikor úgy vagyok hogy nem közeledek felé,ő tesz lépéseket , aztán mikor meg indulok felé, ismét hárít.

Úgy érzem nem tudom magam túltenni ezen a helyzeten , és borzasztoan hiányzik meg mindig.Rettentően féltékeny , a napokba éjszaka felhívott hogy itthon -e vagyok nem-e mással. Az igazság közé tartozik ,hogy a lány szülei rettentő rosszindulatúak, és végig a kapcsolat ellen voltak , és az exem eléggé befolyásolható, és fontosak neki a szülei és a testvérei.



2018. aug. 22. 17:06
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
És szerintetek korrekt ,és normalis ember az aki képes lesz nevelni a gyerekkori barátja gyereket ,úgy hogy ha hazaér munkából a szamitogepezesen kívül mást nem csinál , de alapjába véve jó ember nem arról van szó ,de tudom hogy , a lánynak nem lesz elég az amit o nyújtani fog ,nevelőapa szerepben.meg amugyis több száz közös ismerősünk van osztálytársak is voltunk 12 évig ,egy körökbe mozogtunk,nehéz ezt elhinni hogy ok eggyutt , de ha ez bekövetkezik elegge ki fogjak röhögtetni magukat .
2018. aug. 22. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!