Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mot kezdhet magaval az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mot kezdhet magaval az ember szakitas utan?

Figyelt kérdés
3 eve vagyunk egyutt, 1 evig egyutt eltunk Es most bevagta, hogy el koltozik. Par napja volt egy kissebb vitank, de nem ok a szakitasra. probaltam vele beszelni, de hiaba... szoval hirtelen bevagta, hogy koltozik. En nem konyorgok neki, hogy maradjon, hiszen ha igy erzi menjen, de eszmeletlenul faj. Valami tip hogyan tudnam magam ezen tultenni? :/ ivaszat meg bulizas szerintem nem megoldas, az csak leviszi az embert. Ti mit csinaltok ilyen helyzetben?
2018. aug. 23. 15:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Mit***** :)
2018. aug. 23. 15:45
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Min vitáztatok? Mi volt az oka? Lehetséges, hogy te úgy gondolod, hogy nem ok a szakításra, ő meg másképp gondolja?

Ha nem is könyörögsz, de szerintem megérdemelsz legalább egy választ, hogy tudd, hogy miért ért véget, könnyebb túl tenned magad.


Vannak barátaid/barátnőid? Szerintem jót tenne, ha velük beszélnél, velük töltenéd az időt. Vagy ha nincs is más, de valami hozzátartozóddal, szüleid, vagy ilyesmi, esetleg velük kibeszélnéd.


Nekem legutóbbi szakításnál nagyon jól esett, hogy beszéltem róla a testvéremmel, aki biztatott, hogy ne bánkódjak miatta...

2018. aug. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Aki menni akar annak nyisd kli az ajtót és segíts neki menni.


Pár hónap, pár év talpra állsz. Átrágod magadba hogy hol hibáztál, és legközelebb okosabb leszel.

2018. aug. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4 éves kapcsolatomnak melyből 2,5 év együttélés lett vége két hete. Én is még keresem az utam.
2018. aug. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igyal, edz keress hobbit, lassan elmulik. Ne torodj a masikkal es semmikepp se engedd vissza
2018. aug. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#1 tesom is velunk lakik (lany) Es at hivta, egy regi baratunkat ( fiu)akit mar gyerek korunk ora ismerunk. Anyaukank Es z o anyukaja gyerkoruk ota a legjobb baratnok.

Szoval itt volt mind a 2 tesom (lanyok) , en Es az a fiu. De mondtam a baratomnak elotte hogy at fog jonni. Ezen sertodott meg.

2018. aug. 23. 19:03
 7/7 A kérdező kommentje:
Gyerkkoruk***
2018. aug. 23. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!