Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tanácsoltok akkor ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok akkor ha a pasi dob ki?

Figyelt kérdés

Próbálom leírni, lényegretörően. Aki szakít rám időt annak hálásan köszönöm.

Megismertem egy srácot, 3 hétig jártunk kb, még 1 hónapot sem érte meg a kapcsolat. Én voltam neki az első kapcsolata is. Korábban csalódott sokat mert lelkileg kihasználták a lányok. Az elején még mikor elkezdtük megismerni egymást jól ment minden. Igaz, minden gyorsan történt és utólag mondta úgy érzi elkapkodtuk a dolgokat. Pedig az együttlétet is ő erőltette . Nos, első pettingnél annyira elszállt az agya hogy ráfogott a torkomra és szorongatott. Levegőt sem kaptam és utána félt hogy kidobom. A belső hang mondta hogy dobd de nem tettem. Gondoltam megszánom, hátha nem ilyen. Akkor mondta hogy mivel azt hitte kidobom ezért erősebben érzett irántam mert félt hogy elveszít. Utána később ahogy haladtunk kérdezte hogy tettszik-e nekem az a trágár szavakat mond nekem együttlét alatt..pl r***nc. Persze nem tetszett de elviseltem mert én is mondtam rá cserébe pár szót. Aztán mikor kezdetben finoman csapkodta a fenekem az még jó volt. Mikor már annyira hogy megmaradt a tenyerének a nyoma és véraláfutásos lettem az már nem. Bocsánatot se kért érte egyszer sem. Főleg mikor harapdálta a hátsóm és a kiáltásaimra sem reagált. Miután 1,5 napig el sem tudtam érni azután meglátogatott és közölte velem hogy kidob. Nem érez úgy irántam ahogy kellene, nem tudná azt nyújtani amit kell, neki nem is kellett kapcsolat mert inkább kitolja addig a dolgokat míg az egyetemen nem fog végezni. Neki a tanulás mellett ez biztos nem fér bele mert régen is egy lány miatt rontotta el a tanulását akit szeretett de az kihasználta. Néha bízott bennem néha nem, nem is adta igazán önmagát. Zavarták a konfliktusok mikor néha félreértettük egymást. A bújós viselkedésem, pedig az elején mondta hogy ez neki tettszik és nincs gond vele. Szerinte nekem olyan kell aki az edzéseimet is elnézi és motivál benne. Az elején még mondott olyanokat hogy neki én kellek és nem fogok tőle könnyen szabadulni és meg egy ilyet mint én nem talál majd mert ritka manapság. Erre most közölte velem hogy úgy érzi nem én vagyok neki az igazi. Tiszta pálfordulás történt vele. Szerintem csak nem volt szerelmes. Akit érdekel még valami privátban beszélhetünk. Kíváncsi vagyok ki mit tanácsol, gondol erről. Érdekelnének a vélemények, hogy fogadjam ezt el, tanulságként..stb

Köszönöm annak aki olvasta és válaszol.



2018. aug. 23. 21:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Már az elsö kérdésednél is mindenki elmondta,hogy dilis a csávó és menekülj. Szal erre most mit lehet mondani?! Így jártál, legyél hálás a sorsnak,hogy megmentett,ha már magadat nem voltál képes.
2018. aug. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

"hátha nem ilyen. "


De, mindig ilyen, ha ez felmerul.

Az elso fojtogatas utan kellett volna vegleg megvalnod ettol az elmeroggyanttol.

2018. aug. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

A 4-el totál egyetértek.

Téged viszont egyáltalán nem értelek. 3 hét után egy ilyen pasi még egy gondolat erejéig sem foglalkoztatna. Max annyira hogy huhh de jó, hogy időben megszabadultam tőle. Nem is értem, ha nem lép le, még mindig vele lennél? Hát te sem vagy normális.

2018. aug. 24. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
90%

Nem hiszem hogy megszabadultál tőle. Kiélte magát rajtad, megunt, de egy idő után újra fog jelentkezni, te pedig megint szétteszed neki lábad, odatartod a torkod had fojtogasson, és a popsidat hogy verje szét.


Ha benned kérdésként merült fel hogy egy degenerált lelkú vadbarommal együtt maradj akkor pontosan ezeket fogod tenni.

2018. aug. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Valószínű már második alkalom sem lett volna a fojtogatás után, nem hogy több...

3 hét. Hogy lenne az ember ennyi idő alatt szerelmes? Fellángolás, vagy egy-két jó numera, ennyi.

Egyszer volt dolgom kettyós alakkal (szintén nyakszorítás, abszolút ledominálás, a véleménynyilvánításom eltaposása), soha többé nem találkoztam vele. Egyrészt baromi rossz érzés egy elnyomott senkinek érezni magad, másrészt ilyen emberrel együtt lenni egy olyan állapotban, ahol nem éppen az esze vezérli, szerintem veszélyes! Ezt lehet sokan vicces kijelentésnek tartják, de aki volt már együtt olyan emberrel, akinek a szado a lényeg és nem TE, az érti miről beszélek.


Ne fuss olyan busz után, amelyik nem vesz fel. Pláne olyan után ne, ami rohadó félen van.

2018. aug. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ezek után remélem eszed ágában sincs megkeresni. Ahogy előttem már valaki írta, még így is majdnem biztos, hogy ő még jelentkezni fog, ezért nem ártana tiltani is.
2018. aug. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm MINDENKINEK a választ. Az apjának megírtam hogy miket csinált velem. 1x nyakamat fojtogatta, többször a hátsómat csapkodta és volt hogy véraláfutásos lettem. A csávót töröltem Facebookról, de rám írt hogy visszahallotta az apjától hogy állítólag engem bántalmazott. Nem reagáltam rá semmit sem. Töröltem az üzit, utána felakart hívni de nem vettem fel. Blokkoltam a hívást és sms-t is. Nem jelentkezett többé de gondolom az igazság fáj neki. Az ilyen nőt se érdemel. Hagyjon inkább békén
2018. aug. 24. 19:34
 18/19 anonim ***** válasza:
Ezek szerint TE vele maradtá volna, hiába írtuk 2-3 héttel ezelőtt, hogy bxd ki a francba, mert beteg.
2018. aug. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Érdekel Ő még téged...érezhető.


Mindegy,saját károdon fogsz majd tanulni.

Visszafogadod,ha eleget teper,elég volt az utolsó kommented elolvasni.

Ne remegj ,hogy mikor próbálkozik újra! Az ilyen beteg ,hidd el és lehet izgalmi állapoton kívül nem bántana,de mikor szexelsz vele,nem tud uralkodni magán.

Ez egy agresszív p.cs. Van aki erre izgul, kétségem sincs,de ha neked ez problémás mit vársz?


Megváltozik és nem fog szadizni,ha visszatér?


"Hagyjon inkább békén"


Szerintem te hagyd békén,nem is kellett volna kérdést feltenni róla,ez annyira egyértelmű....kivéve,ha te is szereted,ha valaki így szexel veled,akkor meg szintén felesleges volt kérdést kiírni .

2018. aug. 29. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!