Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, spontán kezdeményezne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, spontán kezdeményezne a pasi, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Pasi vagyok, nincs sok lehetőségem. Társkeresőzöm, de az botrány. Normálisan ismerkednék, azt ott nem lehet. Ismerősi körre meg várni, hogy majd bemutat valakinek...nem volt soha példa rá. A hobbijaim meg pasisak. Inni meg nagyon ritkán iszom, meg akik az esetem, nem oda járnak.


Akarok egy normális kapcsolatot, nekem kell lépnem, és sokszor van az, hogy boltban, utcán látok elsőre egy aranyos lányt, akivel beszélgetnék, megismerném. De cikinek érzem, bár lehet örülne, nem tudom. Szeretnék ismerkedni, de kb ez az egy normális módom lenne rá.


Lányok, hogyan reagálnátok, ha nem álmaitok pasija , de egy normális srác lépne oda, spontán helyzetben?


(Normális válaszokat szeretnék, nem azért kérdeztem, hogy jaj a pasik, meg jaj a csajok stb. )


2018. aug. 14. 11:00
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
15%

Mivel szinte minden nő foglalt, hiába leszel spontán, már az első néhány mondatból ki fog derülni ez. Ez ebben a szomorú, vert helyzetben vagy.


Sajnálom, hogy ez az igazság, én is depressziós vagyok tőle.

2018. aug. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
83%

#1 minden nő foglalt? Ezeket miből szűröd le?

Kérdező: ha foglalt, akkor elmondja, hogy bocs, de van párom, aztán semmi nem történik és keresel egy másikat. Ez nehogy visszatartson.

Mostanában én is úgy vagyok vele, hogy a legjobb lenne, ha utcán szólítanának meg, és úgy érzem, egyre többen vannak ezzel így. Ha nem vagy csúnya (igen, számít a külső, sose hazudtam), magasabb vagy nálam, és szimpatikus, akkor szívesen fogadnám. Bár ez függ, hogy milyen kedvem van az adott pillanatban.

Amit fontosnak gondolok, hogy ne dícsérd egy szép lány arcát, testét, mert akkor olyan leszel, mint az összes többi, és azt hiszi, csak arra mész. Legalábbis én így fogom fel.

18L

2018. aug. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
0%

#2


Tudsz olyanról aki nem? (Nem érvényes a dolog a zabigyerekesekre, padödő klónokra, súlyos elmebetegekre). Mert mindenki mondja, hogy van, de senki nem tud valós példát.

2018. aug. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
39%
Persze, hogy tudok. Igaz, a szebbek az én ismerősi körömből is hamar elfogytak, de átlagos lányokat ismerek bőven, akiknek nincs párjuk, meg egy-két szépet is.
2018. aug. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:

1.


Te no vagy?

Nem vagyok depresszios. Rengeteg normalis csaj van, csak keresni kell.

2018. aug. 14. 11:35
 6/50 A kérdező kommentje:

2. Nem vagyok ez a pa..szt pasas tipus, nem a testere tennek megjegyzest.


Btw. Emberek nektek mi szamit szepnek? Ez a topmodell, szoli, mukorom es telefonfogdosas? Szerintem az undorito

2018. aug. 14. 11:37
 7/50 anonim ***** válasza:
22%

#5


Hol? De most komolyan, semmi trollkodás, tényleg érdekelne, hogy hol.


Utcán nem ismerkedik senki, az kizárva. Ugyanezt mondják a munkahelyekre (ott úgyis mindenkinek van barátja), a boltra stb.


Kocsmában, diszkóban nem érdemes, mert úgyis benyomul egy sereg extrém jóképű ember akik azonnal "mindent visznek" és te csak szürke egér lehetsz, főleg ha neked nem túl jó arcvonásaid vanna, pl. vékony szemek amit MINDENKI kigúnyol szinte, ami picit sem vicces vagy kellemes dolog.

2018. aug. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:

Probaltad mar utcan? Vagy mashol egyaltalan? Nekem is sz..r, en is akark egy normalis kapcsolatot, ezert fogok spontan ismerkedni. Ha vagy tarskereson azonnal torold magad, mert kepes leszivni az onbizalmad.


Munkahely tenyleg kizarva, ez nem egy tvmusor ahol a szerelem az ltt lesz.

2018. aug. 14. 11:45
 9/50 anonim ***** válasza:
11%

#8


Utcán? Nem szeretnek ott ismerkedni, ráadásul ott extrém jóképűnek kell lenni, ha el akarsz valamit érni, különben az lesz, hogy "zaklat ez az ember" és nem az, hogy "ismerkedik ez az ember" számukra.

2018. aug. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
Honnan tudod, ha nem probaltad?
2018. aug. 14. 11:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!