Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez végleges vagy még van remény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez végleges vagy még van remény?

Figyelt kérdés
Volt egy másfél hónapos kapcsolatom, a napokban váltunk el, nagyon békés módon. A párom tudatta velem, hogy problémái vannak, szerinte túlságosan különbözünk. Személyesen tudtunk is róla beszélni, most először sikerült igazán bensőségesen, félreértések nélkül tisztázni a dolgokat, átbeszélni mindent. Kiderült, hogy eléggé elbeszéltünk eddig egymás mellett, nem volt hatékony a kommunikáció, ezért voltak kezdődő problémák. Nem könyörögtem neki, de a tudtára adtam, hogy részemről még azért lenne egy esélye a dolognak köztünk, én sok mindent most értettem meg. Ő azt mondta még mindig bizonytalan, de ő is sokkal jobban megérti most már a dolgokat, és nem sok minden hiányzik az "elvárásaihoz". Miután ezt megbeszéltük, elkezdett közeledni felém, 1 órán át csak csendben öleltük és simogattuk a másikat. Engem kezdett elárasztani a nyugalom, azt hittem rendbe jöhet, még csókok is csattantak el köztünk, de azt mondogatta, mennie kellene. Ezek után is ölelkeztünk még egy jó darabig, miután ő "útnak indult". Azt mondogatta, később csak még nehezebb lenne itt hagynia. Ekkor már sejtettem, hogy mégsem nyugodhatok meg, de próbáltam tiszteletben tartani a döntését. Hosszas búcsúzkodás után végül hazament, azóta nem beszéltünk. Valamennyire még bízom benne, hátha egy kis idő után változtat a döntésén. Most kezdem érezni, hogy mennyire alulértékeltem a kapcsolatunk fontosságát, hogy mit is jelent ő nekem. Sajnos nagyon bezárkóztam előtte, féltem a csalódástól, de pont ezzel öltem meg a kettőnk közti kapcsolatot. Ezt még akkor, az utolsó estén próbáltam vele érzékeltetni. Szerintetek ez a hajó már végleg elúszott, és nem éri meg már vele foglalkozni?

2018. febr. 11. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy nézki aranyos hogy sajnos nagyon végleges
2018. febr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ha 0% esély lenne nem maradt vola olyan hsszan búcsuzni, persze lehet csak ki akarta élvezni az utolsó perceket. Én probálkoznék.
2018. febr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Masfelhonap meg baratkozni is keves . Ez nem valami sok ido .. nem kergetnek hiu abrandokat.
2018. febr. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!