Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az exem összejött egy nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem összejött egy nálam sokkal rondább, kövérebb pasival. Ezt vehetem elégtételnek, hogy nem talált jobbat nálam?

Figyelt kérdés
2018. szept. 3. 11:13
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerű a válasz, ha a saját szinted alatt 2-3 kategóriával választasz párt, akkor sokkal-sokkal jobban meg leszel becsülve, mintha magaddal egy szinten vagy feljebb keresgélnél. Persze vannak kivételek, de ez általánosságban igaz.
2018. szept. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
91%
Az én exemnek is ugyanez volt a véleménye: hogy utána egy nála rondább, kövérebb pasival jöttem össze, mert nekem csak "erre tellett", azt elégtételnek tekintette. Aztán mostanra inkább irigykedik azért, amit ettől az új kapcsolattól kaptam. Nem mellesleg ez a "rondább, kövérebb" pasi életem legjobb, legtörődőbb, legfigyelmesebb partnere a szó minden értelmében. Hálás vagyok a sorsnak, hogy találkoztam vele, és semmi pénzért sem csinálnám vissza a történteket. :)
2018. szept. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
#22 Igen, mert egy társaságban (ahol téged kedvelnek, az exet nem) majd biztosan az igazat fogják mondani, hogy röhög rajtad meg a dagadt párodon. Nyilván azt mondják, amit hallani akarsz. Egyébként meg jóhogy törődik veled, ha kövér, aligha kaphatna jobb nőt, még érted is hálát rebeghet az égnek.
2018. szept. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Én a helyedben gyorsan meghíznék, és megöregednék. Hátha...
2018. szept. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

#23 Ez picit beszűkült lett. :)

Az új párom nem kövér, csak nem futó (atléta), hanem boxoló, és nem ronda, csak nem barna, hanem szőke. :) Kövérnek és rondának csak az exem látja, mert annak akarja látni. Egoproblémák miatt. :D

2018. szept. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
100%
Elégtételnek nem igazán veheted. Inkább annak, hogy a szerinted nálad sokkal rondább és kövérebb pasi is jobb nálad. :-)
2018. szept. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!