Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom mi legyen a folytatás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi legyen a folytatás?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 2 hétbe csak veszekedtünk a barátommal. Tény az is hogy én is elég rossz kedvű voltam az elmúlt időbe sokat idegeskedtem. De neki a stílusa sajnos ezen nem segített, még rontott...... Hol kibékültünk hol másnap folytattuk a veszekedést. A végén az lett belőle hogy ahogy felkeltünk összevesztünk összeszedtem a cuccomat és hazahozott majd ráb.sztam a kocsiajtót. Az utolsó mondata az volt hogy majd hívjam ha észheztértem, én meg erre természetesen rákontrázva mondtam hogy azt várhatja majd döntse el hogy mit akar tőlem.. ( ez igy viszaolvasva elég vicces, de elgondolkozva így 1 napra rá elbeszéltünk a veszekedéseken végig egymás füle mellett, egyikünk magyarázott a másiknak.. ) Még aznap mikor hazahozott este írt egy smst, hogy jó lenne ha beszélnénk normálian én nem gondolom e így...


De, így gondoltam visszaírtam. Másnap hívott, hétköznapi dolgokról beszéltünk aztán mindkettőnk ment készülődni a dolgára.

Azóta nem hivott. Ma dolgoztam ilyenkor mikor még "" együtt voltunk "" mindig ( jött értem) hívott ha végeztem. Most nem hívott, nem vártam a hívását mert nem tudtam mire számítsak..

Szerintetek várjam míg ő lép megint kezdeményezi azt hogy találkozzunk vagy hagyjam még pihenni kicsit ezt az egészet?

20L


2016. márc. 11. 21:58
 1/3 Noren1989 ***** válasza:

Apró megkereséseket, kezdeményezéseket mutathatnál, ha fontos számodra a barátod. Első kérdés: érdemes egymáson verbálisan levezetni a feszkót? Miért nem szexeltetek helyette egy nagyot?

Második kérdés: túl stresszes környezetben éltek, vagy csak egymást b_sszátok fel agyilag teljesen?

Amúgy ahogy mondta, gondolkozni nem árt, mérlegelni, hogy kell ez a veszekedés nekem egyáltalán?

26/F

2016. márc. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 VirágésBence ***** válasza:
Felesleges rá várnod, te is kezdeményezhetsz
2016. márc. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos az a baj, hogy most ez is sokat ront a dolgon, mert nem szexelünk eleget. Neki nincs úgymond kedve, gyakran fáradt lesz a nap végére, és arra sem képes hogy elmenjen lezuhanyozni, reggel ugyanúgy vagy mire ráveszi magát hogy elmenjen sietnünk kell valahová.. Eleinte ezért veszekedtem vele sokat mert nekem ez nagyon kevés.... Szerintem részben ezért is van rossz kedvem.. Aztán a sok apróság ami pont szarul jött ki....
2016. márc. 11. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!