Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha egy barátnő agya elkattan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy barátnő agya elkattan, az menthetetlen?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátnőm, régóta ismerjük egymást, a párjával is. 8 éve alkotnak egy párt. Egy kicsit leült közöttük a dolog, talán el is mentek egymás mellett az elmúlt fél-egy évben, de sosem voltak egetrengető problémák. Tavasszal megtörtént a lánykérés, azóta elszabadult a pokol. A barátnőm bepánikolt, rájött, hogy nem élte ki magát, odaadta a teljes fiatalságát ennek a férfinak. Ráadásul idő közben beesett a képbe egy másik pasas. Új, izgi. Nem a régi, megszokott, monoton. Próbáltam az eszére hatni, a lelkére, a mindenére. Szépen kérni, csúnyán, mindenhogy. Semmi. Összepakolt és lelépett a vőlegényétől én pedig kudarcnak élem meg ezt az egészet. Persze próbálom támogatni és nem haragudhatok rá, hisz semmi közöm a magánéletéhez ilyen szinten, de egy kicsit csalódtam.

Nem lett volna menthetetlen ez a kapcsolat, jók voltak ők együtt, csak elborult a csaj agya és elvitte a lila köd.



2018. szept. 4. 13:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Jót akartál, de ahogy írtad is, ez nem a te dolgod ! Megtettel mindent, de neki kell döntenie ! Ha így döntött biztos oka volt rá.. Ennyi..
2018. szept. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
19%
Majd pár hónap múlva végighallgathatod mekkora butaságot csinált és megértő leszel és türelmes. Majd azt javasolod próbálja meg rendbe hozni az életét, próbálsz közvetíteni de eredménytelenül, és ez a Te kedvedet is a padlóra redukálja. Ilyen a jóbarátok sorsa....
2018. szept. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
15%

Ha a mindzsó viszket, akkor titeket a mentősök visznek 😂😂😂

Szóval sajnos ilyenkor menthetetlen..

2018. szept. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Kívülàllóként nem tudhatod, hogy mennyire voltak gondok. Te is írod, hogy az utóbbi időben leült a kapcsolat, kezdtek elhidegülni.

Házasodni így felesleges, csak válás lett volna belőle. Inkább menjenek szét így, mint esküvő után, két gyerekkel.

2018. szept. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
8%
Vannak , ilyen nők akik későn jönnek rá mekkora ribik. Ezért ne tervezz szüz lánnyal..
2018. szept. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Lehet én vagyok naiv, de az, hogy ennyi év után egy kapcsolat egy kicsit leül, abban nincsen semmi különös. Az elbizonytalanodás, vagy a más iránti fellángolás is abszolút elfogadható. A két fél kommunikációján és döntésén múlik, hogy ilyenkor hogyan tovább és ezt ő abszolút figyelmen kívül hagyva rohant el hanyatt-homlok, mintha kergetnék, erre pedig nem volt oka. A párja abszolút megértően kezelte a helyzetet, próbált megoldást találni a válságban, a baráti társaság pedig a háttérből tartotta bennük a lelket.

Sajnálom, mert ez nyilván a teljes baráti társaságunkat, a programjainkat befolyásolja, hisz így már nem lesz teljes a kép. Majd csitulnak a kedélyek tudom, de ez mindannyiunkat megvisel és megoszt. Kevésbé lenne ez így nyilván, ha nem olyan párosról beszélnénk, akik egy párt alkotnak a kezdetek óta.

Egyszerűen csak nem tudom elképzelni, hogy hogy lehet valakin ennyire durva és áttörhetetlen szemellenző. Átgázolt a párján, a barátain, a családján egy másik férfi miatt. Semmi nem számít, semmi nem szent. Számomra felfoghatatlan.

Mellette állok, mert a barátnőm és szeretem, de nagyon nehéz egy olyan helyzetben kiállni mellette és támogatni, amikor legszívesebben lekevernék neki egy pofont, hogy végre felébredjen.


Mellesleg megjegyzem, ha a kapcsolatukat normális hangnemben, közös megegyezéssel lezárták volna és ezt követően tudatták volna a szoros baráti társasággal is a döntést, azt megérteném, de ezt így sajnos ennyi idő után nehezen.

2018. szept. 4. 15:21
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem akarja elkötelezni magát egy férfi mellett, akiben nem biztos?

Ez a "de jól megvagytok" típusú kapcsolat, tök sokáig benne lehet ragadni egy ilyenben, főként ha előtte nem sok tapasztalata volt.

2018. szept. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban a barátja vagy, ne ítéld el. Nem látsz a fejébe és a kapcsolatukba sem látsz bele.
2018. szept. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

En voltam olyan szituacióban, hogy egy baromi hosszu kapcsolatbol leptem ki, mert egyszerűen nem ment, érzelmileg meg elkezdtem

máahoz kötődni. A barátaim erre azt mondták, hogy bárhogy is döntök mellettem állnak. A család is. Sőt még a mostani exem is díjazta az őszinteségem, és bár ő nem szakitott volna, nem akart egy olyan nővel élni, aki már nem szereti. Rohadt nehéz egy ilyen döntést meghozni, és nem tudom mi lett volna velem, ha ilyen hozzáállást tapasztalok az ÉN barátaimtól és az ÉN családomtól.. Azzal szereted a másikat, ha támogatod, nem pedig azzal, hogy mert pedig egy egység voltunk és szétbarmolt a lány mindent. Nekem ez nem barátság amiről te beszélsz...

2018. szept. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Amit #8-as írt az nagyon fontos.

Néha egy nehéz döntésnél csak a barátaink vannak mellettünk, ha ők is elítélnek, ki marad?

2018. szept. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!