Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Érdemes a bosszú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes a bosszú?

Figyelt kérdés

Sziasztok

7 év után elhagyott az exem egy másik nőért.

Azóta is találkozgatunk, szexeltünk is, megyünk ide oda amikor a másik nő dolgozik. Neki hazudik folyamatosan.

Érdemes kitálalnom a csajnak, h hazudik neki?

Szeretem, várnám vissza, mert tudom, h most valami bekattant neki, de nem tudom elviselni, h játszik velünk.

L 29


2018. szept. 4. 19:03
1 2
 11/16 anonim válasza:
93%

Kérdező!

Szerintem ne bosszút forralj,hanem viselkedj érett nőként és ne hagyd,hogy játszon veled. Vess véget a kapcsolatnak,bármilyen nehéz is,előbb-utóbb úgy is ez lesz a vége,hízd meg Te a határt és kíméld meg magad sok további szenvedéstől. Addig,amíg szaladsz utána,nem fog komolyan venni!

2018. szept. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
22%
11 Ez egy férfi. Ráadásul be van állva, elég rendesen, gondolom nem kevesett ivott:)
2018. szept. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
42%
Nem, attol leszel nagy ember h nem alacsonyodsz le az o szintjere. Jobban erezned rovid tavon ettol de hidd el amikor merlegelsz nem lesz jo!
2018. szept. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%

Nekem jól esett a bosszú, de nem is akartam a pasit visszakapni.

Szex után bealudt. Én meg lőttem magunkról egy szelfit a pasi mobiljával és átküldtem a csajnak.

Nem tudta kimagyarázni.

2018. szept. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha jelentős sérelmet okozott neked, jogod van elégtételt venni rajta. Amilyen a mosdó, olyan a törölköző, ugye.
2018. szept. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan szánalmas vagy és ez igaz az vagy
2021. okt. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!