Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legmegfelelőbb "bosszú"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legmegfelelőbb "bosszú" erre? Valami olyan, ami után a fiú elgondolkodik azon, hogy vajon érdemes- e ezt művelni, játszadozni a nőkkel?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval, nevezzük Jánosnak. Egy ideje nagyon jól alakulnak a dolgaink. Távkapcsolatban vagyunk, mert kb 200km-re lakunk egymástól. János nagyon értelmes, több egyetemet végzett, jó munkát végez, nagyon kedves, szóval csupa jót tudok mondani róla, a hibáival együtt szeretem őt. Viszont! A minap vált számomra biztossá, hogy mellettem ő egy komoly kapcsolatban él egy másik hölggyel. Számomra ez elfogadhatatlan, így tovább nem tudok vele semmilyen kapcsolatot létesíteni, mert a másik hölgy nyilván semmit sem tud rólam, nyilván szereti Jánost, nyilván vele tervez és én őt a legnagyobb áldozatnak tartom ebben a kialakult dologban. Hogyan tudnám azt elérni, hogy Jánosnak ilyen többet eszébe ne jusson, hogy több csajjal játszadozik, egyik részről komoly érzelmek vannak, nálam csak kezd valami alakulni, de ezt nem hagyhatom szó nélkül. Tanácsok?
2017. aug. 18. 12:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Xard le Jánost és mentsd meg a csajt....pakolj ki neki.

31/f

2017. aug. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
azzal pont a csajt bántom, aki semmiről nem tehet.
2017. aug. 18. 12:42
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Jelezném a másik hölgynek screenshotokkal, mit csinál a kedvese a háta mögött. Fordítitt esetben én is tudni akarnám.
2017. aug. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ha eszed van, akkor pá-pá János, elfeleded a manust. Ennyit a távkapcsolatokról.
2017. aug. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántani fogod a csajt,hanem esélyt adni neki,hogy találjon egy másik férfit,aki őszintén szereti és aki mellett boldog élete lehet. Vagy szerinted jobb lesz neki,ha akkor derül ki,amikor már házasok,vagy mondjuk gyerekük van? Nyilvánvaló,hogy a pasinak nem te vagy az első és utolsó kilengése.
2017. aug. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Azzal is "bántod" a csajt, ha nem mondasz semmit.

Bár részemről ez rossz megközelítés, mivel nem te bántod a csajt, hanem János. A felelősség egyedül az övé.

Mondjuk szerintem neked (igazából senkinek) eleve nem dolgod nevelned őt, legalábbis így direktben nem. Ezt úgy mondom, hogy voltam ilyen szituban és azt tettem, amit az első hozzászóló javasolt: kitálaltam. Csak a sértett önérzetem és a kapcsolat egyensúlyba hozása vitt erre a lépésre. Az utóbbi miatt nem bánom, de azt mondom, kár az ilyen lépés mögé nemes szándékot hazudni.

2017. aug. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
nekem is első gondolatom ez volt, de nem akarok botrányt, a csaj épp nyaral, igazán normális nőnek tűnik, aki mindent megtesz Jánosért és a boldogságukért, most én legyek, aki mindent elront? én arra gondoltam ehelyett, hogy privátban, Jánossal rendezem le. Persze értelek Titeket is!
2017. aug. 18. 12:50
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező. Ha ellöklek a vonat elől, az is fáj neked ugye ? De annyira azért mégsem fájna, mintha a vonat át menne rajtad...

31/f

2017. aug. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Tudom, teljesen tisztába vagyok azzal, hogy nem én vagyok az első ilyen, akit átvert. Mondta, hogy szakított nőkkel, mert egy idő után többet akartak tőle. Rájöttem, hogy ezért, mert őneki ott a kapcsolata, él benne, mint hal a vízben. Mondjuk az hogy lehet, h senki nem jött rá, hogy a pasinak csaja van?! nem értem, mibe keveredtem?...
2017. aug. 18. 12:53
 10/22 A kérdező kommentje:
jó... igazatok van. Akkor kérdezek újat : nem lesz ebből extra nagy baj, ha kitálalok a csajnak?
2017. aug. 18. 12:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!