Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után tudtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után tudtatok továbblépni egy hosszú kapcsolat után?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2 nap
2010. márc. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

de csak mert rájöttem hogy bunkó paraszt volt és nem érdemli meg hogy sírjak utána

találtam milliószor jobbat! :)

(első voltam) 20L

2010. márc. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

fél év

a kapcsolat másfél évig tartott

2010. márc. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
34 másodperc a rekordom
2010. márc. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
soká. eltelt vagy fél év biztos. (5 év)
2010. márc. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Szesze ***** válasza:

nekem masfel honap utan is kellett gey honap...akkor irtora rossz volt, megbantam minden pillanatot...


de így utólag úgy hívom, hogy egy másfél hónapig tartó intenziv tanfolyam volt "Mit ne várj a pasiktól" címen...:))


az, hogy menyi idő tovább lépni, az helyzettől függ

-menyit jelentet neki

-menyire vagy érzékeny lekileg

-milyen volt a szkítás stb.

De jó mindenképp arra koncentrálni, hogy ne sirasd, hogy elmúlt, hanem örvendj, hogy megtörtént.


Kitartást!18L

2010. márc. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem volt hosszú a kapcsolat, de az első szerelmemet egy évre a szakítás után tudtam csak elfelejteni.
2010. márc. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

8 hónaposom után 4 hónap kellett, de akkor rájöttem, hogy bőven vannak annál az illetőnél jobbak (legfőképp belsőre értem). hogy a mostani után mennyi idő lesz, azt nem tudom, mert merőben más helyzet. és több ideig voltunk együtt... ha túlleszek rajta majd leírom, ha megtalálom a kérdést =D

19/l

2010. márc. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nekem volt tavaly nemsokára 1 éve egy 2 hetes kapcsolatom. Igen...

Csak 2 hetes volt. Azóta se tudom elfelejteni a csajt és szerintem soha a büdös életbe még egyszer senkibe nem leszek szerelmes annyira.


Jól csinálta a dolgát. Teljesen úgy tett mintha belémzúgott volna. Közbe nem is. :(


20/F

2010. márc. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen gyorsan adja át a helyét a régi!
2010. márc. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!