Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anitaaa04 kérdése:

Szakított velem a barátom, mit tegyek, hogy visszaszerezzem?

Figyelt kérdés

Kérlek szépen titeket, hogy ne bántsatok ti is, mert elég amin most keresztül megyek.

Kb. Másfél évet voltunk együtt, ő 21 éves én 22. 60km-re lakunk egymástól tehát annyira nagyon sokat nem voltunk együtt..

Januárban az ő városába kivett egy albérletet, ami üres volt és megbeszéltük, hogy gyüjtünk pénzt és összeköltözünk. Én kigyűjtöttem elegendő pénzt, neki is volt már (nemtudom mennyi) és márciusba felmondtam a munkahelyemen, mert úgy volt, hogy megvesszük a butorókat meg amik kellenek és költözünk. Telt múlt az idő...én azóta sem dolgozom, hiszen én arra vártam, hogy költözzünk,abba a városba már rég lett volna munkahelyem is.

Nagyon sokat veszekedtünk az elmult időbe, őt nagyon zavarta, hogy otthon ülok, közbe persze cse*ztettem azzal is, hogy költözzünk már össze, szeretném hogy elvegyen feleségül, meg vega lettem és miután ő szépen elmondta nekem,hgy nem gond, ha úgy van akkor majd ő megcsinálja a kajáknak a húsos részét ha összeköltözünk..de én mint egy kretén még ba*ztattam is vele,hogy biztos nem fogok húst főzni mert én sajnálom az állatokat meg ilyenek.. és még ehhez hasonló gyerekes dolgokkal ettem meg az idegét. Már néhányszor szolt ő nekem, hogy kezdünk elhidegülni egymástól meg hogy nem jó az amit csinálok de szinte figyelembe se vettem... kb 3 hete voltam ott nála és végre először ott aludtunk a lakásunkba. 5 napot voltam ott..végig sírtam a napokat, mert ő egyik pillanatban szakítani akart, másikban meg szünetet, de en nem mentem bele..nem akartam egyiket sem.. annyira hideg volt velem az osszes napokon..majd utolso nap, este, mieott hazajottem volna, kozolte velem hogy o ugymond megakart leckeztetni hogy vegyem eszre hogy elveszithetem.. hat oke, megerdemeltem. Tudom.. tisztaba vagyok vele.. ez volt szombaton.. hazajottem, mindenrendben, elkezdtem munkat keresni, interjukra jarni..

szerdan nagyon osszekaptam anyummal es elkuldott otthonrol idegessegeben engem is meg tesomat is,2x. En pedig idegessegembe felhivtam a baratomat es mondtam neki mi tortent es szeretnek bekoltozni a lakasunkba egyedul es majd ha ugy erzi odakoltozik majd o is. Neki ez nem tetszett, azt mondta hogy “ ide biztos hogy nem koltozol” nyilvan jol felhuzott es tovabb folytattam a hisztit, majd leraktuk, en pedig kikoltoztem tesommal mamaekhoz falura. Aznap nem is beszeltunk. Masnap reggel felhivtam hogy ugye nem szakitottunk? Es mondta hogy de, hogy neki nem csak betelt a pohar hanem ki is borult mostmar. Plane hogy mostohaapam irt neki, hogy adja vissza neki a mi lakaskulcsunkat meg nekem a penzemet amit a butorokra koltottem..

es ha szeretem engedjem el, meg hogy nem birja tovabb a sok veszekedest es elege van es o lezarta magaba ezt a dolgot. Ez volt csutortokon.

Vasarnap egy baratnomnel aludtam es kocsikaztunk egyet a varosba es ugy dontottem elmegyek a baratom varosaba hogy beszeljek vele. Ejjel 2kor ertem oda. Felhivtam es mondtam neki hogy ott vagyok. Nagy nehezen odajott, megallt mellettunk az autoval es kinyujtotta a kezet, azt hittem megakarja fogni az enyemet es mikor odanyujtottam en is a kezem a lakaskulcs volt, hogy o visszaadja...

majd elment.

Hivtam hogy jojjon vissza mondta hogy mar a lakasuk elott van es megy haza. Mondtam neki varjon meg, odamentem.. megalltunk egymas elott, megolelt, megpuszilt es azt mondta sajnalja, de o lezarta magaba es bement..

Kovetkezo nap nem birtam magammal es irtam neki hogy adjon mar valaszokat mert nem ertem h tud most vegetvetni a kapcsolatunkak mikor szombaton megbesheltunk mindent.. meg ehhez hasonlo kreten kerdesek.. es azt irta hogy neki mar szombaton elege volt, es hogy ha ezt folytatom(marmint irok neki meg ilyemek) csak megutaltatom magam es ertsem meg hogy vege.

Ez hetfon volt.

Azota nem kerestem. O sem.

A kozos kepunket facebookon berakta h ne lassa senki, en lattam oket mivel megvagyuk rajtuk jelolve,amit o szeintem nem tudott marmint hogy latom oket. Gondoltam berakom en is hogy ne lassa az en kepeimet senki kb ra 2 napra miutan o is ezt berakta. Erre fel masnapra o meg letorolte a kepeket.

Igen tudom, gaz vagyok, tudom hogy elcs*sztem. De vissza szeretnem kapni...nagyon. Tenyleg..

sokak szerint van valakije mert nagyon egyszeruen elengedett. Mert sokak szerint, ha valakit nagyon szeretsz nem tudod elengedni akarmennyit veszekednetek.

Abba is belekotottem hogy a barataival 7napbol 7et ul velem meg alig talalkozik 10 naponkent. Ez se tetszett neki nyilvan.

Es az ilyen csipkelodeseim nem hogy heti 1 alkalmasak voltak, hanem volt hogy heti 7naposak.

Megkertem egy tavolabbi ismeroset h beszeljen vele: neki azt mondta h megunta a sok veszekedest es h tudja h mindenki azt gondolja h van valakije de nem lehet megerteni azt h niiiincs?! Meg h remeli hamar talalok magamnak mAst mert most tudja hogy szenvedek.

Tudom, a legegyszerubb amit tanacsolhattok az az ha elengedem.

De nem akarom. Elromtottam nagyon tudom, es most legalabb annyira nagyon vissza szeretnem kapni. Hamarosan megint elkezdtek dolgozni es visszakoltozom a varosba alberletbe mert nem szeretnek jelenleg visszamenni anyumekhoz..

honap vegen visszaadja a penzem azt mondta a haverjanak. Addig lehet nem kene keressem. VAgy de? Segitsetek kerlek szepen!!!


2018. szept. 7. 22:54
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Az ok hogy nem koltozunk az volt, hogy meg kellettek az elektronikai cuccok. Az alberlet meg nem tudom hogy hivjak ezt hogy milyen, de a fizetesed 10%at kellett fizetni, ami nem nagy penzkidobas volt. Marcius utan eltelt 1-2 honap amig kifestettek ott egy baratjaval, aztan megjottek a butorok, ok szereltek ossze oket. Azt nem akartam megemliteni hogy ruhas uzletuk van(mert akkor jottek volna azzal hogy biztos a penze kell nekem) de lett tartozasa nehany helyen ahonnan a ruhakat hozza es ezert nem haladtunk semmerre. Persze vehetett volna meg o ezt-azt, mert nem egy vilagosszeg egy huto vagy egy tv. Tudom hogy en rontottam el, mert annyira eroltettem a koltozest is, de persze hogy eroltettem hiszen amikor egyutt voltunk soha sem veszekedtunk, ha meg kulon,mindenki otthon, akkor jottek a kulonfele veszekedesek.
2018. szept. 8. 14:33
 12/16 A kérdező kommentje:
Igen, raakaszkottam meg irogattam neki meg elmentem hozza, mert mindenaron visszaakartam kapni,meg mert akkor meg nem realizaltam hogy tenyleg vege. Semmit nem akarok csak visszakapni.. nem az elso szerelmem, azt hiszem leirtam mar, tudom milyen szakitas utan lenni, tudom hogy mindenkit el lehet felejteni, de ot nem akarom.
2018. szept. 8. 14:36
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy nem fogod fel még mindig, hogy vége van. Azzal a dologgal amit már mondtam, sajnos nagyon elcseszted. Nem szabad zaklatni ilyenkor az embereket, mikor dobnak..

Elfelejteni nem kell, de elengedned annál inkább.

Ő már nem akar téged és ezt el kell fogadnod.

2018. szept. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén azt a srácot. Tényleg olyan vagy, mint akinek elmentek otthonról... zaklatsz másokat, amikor világosan megmondta, hogy nem akar veled lenni. Nem szeret téged, végig hülyített az összeköltözéssel, te meg egy igazi hisztikirálynő voltál. Szerintem jól tette, hogy szakított, legalább tanulsz belőle. Egy férfi sem tolerálja azt, hogy levakarhatatlanul ragadsz meg állandóan problémáid vannak, rólad szól minden. Kérd vissza tőle a pénzedet, mert azt kötelessége odaadni, aztán hagyd őt békén. Ha tovább zaklatod meg a nyomában jársz és ő ezt megunja, még a rendőrséghez is fordulhat, akik bár semmit nem fognak veled csinálni, de az egész ismerettségi köröd erről fog beszélni, és még jól meg is szégyenülsz. Bocsi, de ha nem hagyod végre békén, azt kell mondjam, jól is teszi, ha feljelent.
2018. szept. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, azért ha fél évig fizetnem kéne a fizetésem 10%-át egy üresen álló albérletre, nem örülnék neki, főleg ha még tartozásaim is vannak és közben az asszony meg otthon lébecol...


Ha össze akart volna költözni veled, akkor a festést és a bútorokat 1-2 hét alatt elintézi. Nyilvánvaló, hogy nem is akart veled összeköltözni.


Megalázkodhatsz a sárgaföldig, de ettől nem fog visszafogadni, csak még jobban elásod magad.

Vigasztaljon, hogy amúgy sem lehetett túl komoly ez az egész, ha 10 naponta találkoztatok.


ui.: ez a "vissza kell szereznem" szöveged gyomorforgató. Mintha valami tárgy lenne, akit ki akarsz sajátítani. Gondolom ez a kapcsolatotokban is megmutatkozott, ez is az egyik oka lehet a szakításnak. Egy párkapcsolat (jó esetben) nem arról szól, hogy "megszerzem" a másikat és aztán "birtoklom".

2018. szept. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt te se gondolod komolyan, hogy azért telt el majd fél év összeköltözés nélkül, mert hiányzott 1-2 elektronikai eszköz. Hasznaltan is lehet venni, csak hogy legyen valami kezdésnek, de a lenyeg, hogy megoldotta volna, ha akarta volna.

Csak te nem akartad ezt észre venni. Gondolom megbeszélés nélkül mondtál fel a munkahelyeden márciusba, hogy ezzel is sűrgesd. Csak ez sem jött be.

A fejed nem csak dísznek van a nyakadon, hanem hogy használd ami benne van.

Ne akard vosszaszerezni, nem is tudnád, nem volt ez komoly kapcsolat.

Fogadd el, zard le magadban, és okulj belőle.

2018. szept. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!