Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jobb lesz igy nekem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb lesz igy nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Köszi,ha elolvassátok!


Szakítottunk a párommal,mondván,hogy ő már nem szeret,kiszeretett belőlem,nem jó neki,hogy megkötve érezte magát.

Nekem ez fura volt,hiszen nem tiltottam soha semmitől,csupán 2 lánytól,akik alattam kavargattak vele.

Azt mondtam,hogy őket tiltsa le(bár fura volt,magátol nem hiszem ,hogy megtette volna)

1.5évig éreztem,hogy szeret nagyon,fontos vagyok neki,ám rengetegszer hazudozott nekem,de mindig elnéző voltam.

Mostanság pedig kijött rajta,hogy nyomulok,meg ő más lányokkal akar lógni,stb.

Nem nyomultam,csak amikor már alig beszéltünk,ráírtam,hogy mizu?

Amikor találkoztunk minden jó volt,de az utóbbi 2 hónapban rendesen kihasznált.

Kiderült,hogy csak etetett ,hogy szeret,de már nem tud amiért én ki akartam sajátítani.(ezt még azóta sem értem,mástól soha sem tiltottam el)

Azt mondta,hogy igaz,nálam szebbet nem fog találni soha,(nagyon fontos nálam a külső,ez igaz,rengeteget foglalkozom mindenemmel),de ő nem boldog.

Elfogadtam ,hogy szakított,mert rettenetesen csúnyán beszélt velem és letojt,ami nekem már kínlódás volt nagyon.

Ahogyan letiltott fb-ről ,az egyik fruskát vissza fel is oldotta.

Gondolom ő lehetett a háttérben nagyrészt.

Rosszul esik,lehet,hogy ő vele jobban elvan most,de én mindig ott voltam neki amikor sem a szülei,sem a barátai nem voltak neki.Mindig mindent megadtam neki,a szex is jó volt,rengeteget törődtem vele,amikor kellett.

Úgy érzem,szépen megjátszotta magát.

Amikor szakítottunk bunkó volt és lekezelő.

Sajnálom ,hogy ez lett,de talán így jobb lesz majd nekem?


2018. szept. 9. 07:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp jo hogy korrektül megmondta hogy lelép.
2018. szept. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A leírtak alapján ez a "kisajátítás" csak egy üres indok volt. Más kell neki, csak nem volt benne annyi tartás, hogy ezt a szemedbe mondja. Figyelj, egy kapcsolat már alapból rossz, ha valakit tiltani kell egy harmadik féltől. Ha tényleg szeretünk valakit, akkor nem foglalkozunk másokkal.


Szóval igen, jobb lesz így Neked. Keress egy rendes srácot, aki megbecsül. Az ilyen hülyéket pedig kerüld el. :)


25/F

2018. szept. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%

Ezt az embert te nem szereted, szerintem sosem szeretted, akkor most miért vergődsz? Az írásodhoz szinte komment sem kell, hogy lehessen látni/érezni.Pedig az írásod soraiban próbálod erőltetetten azt mutatni, hogy te megadtál mindent neki, ugyan akkor azt is leírod, hogy masszívan kontroll alatt tartottad.

Miért jöttél ezzel az emberrel össze? De nagyon őszintén?

2018. szept. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez így igen,de az,hogy nem mondta el egy ideig,aztán még mondogatta hogy így-úgy szeret,de közben fenyegetett és szidott,az sajnos nem volt valami korrekt.
2018. szept. 9. 07:46
 5/11 A kérdező kommentje:
Szerettem,de nem hiszem,hogy az rossz dolog lenne,ha nem engedem neki,hogy olyan lányokkal beszéljen ,akik az interneten ENGEM szidtak,holott én soha sem mondtam róluk semmi rosszat.A páromnak megmondtam,hogy vagy kerüli őket vagy én lépek,ugyanis ez gonosz húzás volt.
2018. szept. 9. 07:47
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Jó reggelt. Igen! Lehet talàlsz olyas valakit később akivel olyan harmóniàban élsz hogy el sem hiszed. Ez csak ürügy ez a kisajátitás...! Figyelj velem is ilyesmi törtènt...! Én meg tiszteltem a lányt mindenbe, nem haveroztam, nem hagytam magàra, mindenhova jött velem-mentem vele, nem facebokoztam sőt mèg okos telefonom se lehetett! De engem ezek nem èrdekeltek mert ő volt nekem a fontos, ès úgy voltam vele ha ettől nyugott akkor legyen! Ès még is ő volt aki társkeresőzött meg áll facebookja volt ès ott hagyott! Csak jó színèsz volt. Szóval ennyit mindenki kèrhet a szerelmètől amennyit te, még többet is! Ne érezd magad hibásnak, nem látsz bele a fejèbe csak azt tudod amit el mond! Ki tudja mi a valóság...!
2018. szept. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy jobb lesz!

Az exed szinte biztos, hogy megcsalt, csak ürügyet keresett a szakításra. Hagyja, hogy más telebeszélje a fejét, téged nem véd meg. Bunkó.

Ennél a gyökérnél nem lesz nehéz ezerszer jobbat talàlni.

2018. szept. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)
2018. szept. 9. 07:57
 9/11 A kérdező kommentje:

Ő mehetett amúgy haverokkal,meg bármi,ilyenektől soha nem tiltottam volna el,hiszen fiatal,élje az eletét.Abba viszont beleszóltam,hogy nagyon lesüllyedt egy ideje,olyanokkal kezdett el lógni,akik minden rosszba belevitték.Ezt szóvá tettem,de neki ez így biztosan jobb lesz ideig-óráig. :)

Mástól sem tiltottam el,tehát hagytam neki teret,de vannak olyan fiúk,akiknek nem elég a barátnőjük,mint "szerető"

2018. szept. 9. 08:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy normális felnőtt kapcsolatban nincs olyan, hogy engedem/nem engedem.
2018. szept. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!