Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális ez így? Mehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez így? Mehetek dokihoz? Nem tudom elmondani senkinek, hogy hiányzik.

Figyelt kérdés

Kereken két hónapja szakítottam volt barátnőmmel, egy négy éves kapcsolat után. Többnyire én voltam a hibás, a karrierépítés közben abszolút megfeledkeztem róla többször is, illetve a munkahelyi problémákat is hazavittem.

Sajnos volt, hogy ki is mondtam neki, hogy néha teher számomra, de nem fogtam fel, hogy mit is mondtam, és hogy ez benne milyen károkat okozott.


Ezért keresett mást magának, először tavaly szeptemberben, majd miután helyrehoztuk azt a botlást, idén júniusban.

Mindkét esetben én mondtam ki a kapcsolat végét.

Már tavaly szeptemberben is hülyének néztek a barátaim, mert nem dobtam ki végleg azonnal, hanem adtam még egy esélyt magunknak.


Most tisztában vagyok azzal, hogy végleg el kell engednem, nem szabad keresnem. Nem is hallottam róla semmit egy hónapja, akkor is csak a szétköltözésünk adminisztrációját intéztük.

Amikor a barátaim megkérdezik, hogy hiányzik-e, mindig hazudnom kell, mert azt mondom, hogy természetesen nem! Pedig nagyon hiányzik, hiszen a botlásai ellenére számomra a világ legértékesebb embere volt ő.

Ma is végigolvastam az utolsó messenger-beszélgetéseink néhány napját, hogy minél jobban utáljam őt, de nem megy.


A sportolás, és a más lányokkal randizás sem segített rajtam. Azóta találkoztam jó pár lánnyal, de mindenkiben őt keresem.


Ő már mással van (azzal, akivel mindkétszer megcsalt), ezt tiszteletben tartom. Ráadásul maga a tény, hogy mással alszik, mással él, nem zavar, csak az, hogy egy olyan értékes embert veszítettem el, mint ami ő volt számomra.


Az a gyanúm, hogy nem gyászoltam meg a kapcsolatot. De halvány lila gőzöm sincs, hogy hogyan kell meggyászolni. A netes cikkek erről mind bullshitek, hiszen egyik cikkíró sem ismeri a történetünket.

Mit tegyek? Hogyan gyászoljak? Menjek pszihomókushoz?


Egyik estémet sem töltöm otthon magányosan, sokat vagyok a családommal, barátaimmal. És mégis úgy érzem, hogy az idő múlásával csak egyre jobban hiányzik.


2018. szept. 17. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Miért hívod a "barátaidnak" azokat az idegeneket, akiknek hazudoznod kell arról, hogy mit érzel? Nem csoda hogy így nyomorultul érzed magad...
2018. szept. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban, haver! Én is hasonlóképp érzek. Nem tudom meggyászolni, csak egyre jobban érzem a hiányát. :( Bár tudnék tanácsot adni. Én munkába, játékokba, filmekbe temetkezek, folyamatosan elterelem a figyelmemet. Máshogy nem megy.
2018. szept. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A botlás alatt megcsalást értesz? Tehát mert elhanyagoltad a csajt, 2x megcsalt? És akkor te 2x kidobtad és 2x megkerested, hogy folytassátok?

Csak hogy értsem, azért kérdezem.


29n

2018. szept. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Nyugodj meg, nekem egyszer majdnem egy évembe telt, hogy igazán meggyászoljam a volt kapcsolatomat és érzelmileg semleges állapotba kerüljek. Adj időt magadnak.
2018. szept. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#2, #4: Köszi!


#3: Majdnem. Először megcsalt szeptemberben, de én buktattam le ahhoz, hogy kiderüljön, különben el sem mondta volna. Szakítottam vele, éppen elköltözni készültem a közös albérletünkből, de az ő kérésére, és egy mély beszélgetés után újra összejöttünk.


Idén júniusban ismét lebuktattam, megint nem magától akarta elmondani. Ekkorra már nagyon odafigyeltem a kapcsolatunkra, de ez nem volt elég. Utólag megtudtam, hogy ugyanaz a srác nem hagyta békén, ígért neki fűt-fát (főleg házasságot, mert arra vágyott).

Megint kimondtam a végét, és alkalmat sem adtam többé arra, hogy valaha is egy estét akár külön szobában, vagy egy órát is együtt töltsünk.


Tudom, én voltam a hülye, hogy megbocsájtottam (na ezért nem mondom el a barátoknak, hogy hiányzik), de számomra ő igazán fontos volt, és most is az a lelkem mélyén.

Volt köztünk valami nagyon erős kötelék, ami a végén már természetesen nem szerelem volt, valószínűleg emiatt nem tudom elengedni belül egyelőre.

2018. szept. 17. 15:54
 6/10 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Kicsit ismerős érzés, megcsalt először az exével, majd szabadkozott, hogy velem akar lenni, hát visszafogadtam. Fél évre rá kitalálta hogy ő mégis az exével akar lenni. Az nem jött össze, az ex továbblépett, úgyhogy megint nálam próbálkozik. Nem tudom már mit tegyek, szeretem, de szörnyen megbántott. Én elmegyek pszichológushoz.



29n

2018. szept. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi #3!


Ha találsz tényleg jó dokit, szólj róla (még jobb, ha Budapesten). Nem szeretnék sarlatánhoz menni, igazából a legjobb lenne, ha valaki jól pofonvágna. Vagy kibeszélhetném neki.


Szerintem exemék örök pár maradnak a sráccal, elvégre ha ilyen erősen kitartottak egymás mellett, legalább ők ketten legyenek boldogok.


Sajnálom, hogy téged is kísért a múltad, kitartást!

2018. szept. 17. 17:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Pesti vagyok. www.nap-kor.hu,ajánlom őket 🙂
2018. szept. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De az is segítene szerintem mindkettőnknek, ha beszélgetünk 🙂
2018. szept. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#8: Köszi!


#9: Benne vagyok, beszéljük ki. :)

2018. szept. 18. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!