Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tobb honappa a szakítás utan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tobb honappa a szakítás utan hianyzik! De nem faj; csak nagyon sokszor eszembe jut; miert?

Figyelt kérdés
Tarskeresozott mellettem; nagyon jol megvoltunk; de volt hogy sokszor háttérbe tett engem; csak az volt a lenyeg velem lakjon. Ott legyek mire o hazaér. Nem gondoltam volna; de lebukott. Szakítottunk; egy ket honalig meg hebe hoba beszéltünk találkoztunk. Aztan hirtelen megszakadt minden se o se en nem kerestük egymást. De hianyzik ennek mar 5 hónapja. Normalis ez? Sokszor csak ugy a semmibol tor ram az; hogy hianyzik. Nem akarom megkeresni; nem akarom zavarni. De szivesen valatanek vele par mondatot; es valahogy ugy erzem; en is hiányzom neki... Bar lehet csak bekepzelem. Miert van ez? Miert jut eszembe majdnem mindennap???

#felnőtt;szakítás;hiányzik
2018. szept. 1. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdéseknél mindig eszembe jut, hogy milyen lehet az a nő, akinek annyi önbecslése nincs, hogy egy ilyen helyzet neki egy ezredpillanatig megfelelő. Nem is értem..
2018. szept. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez teljesen természetes szakítás után, most van a gyászidőszak, de! Erősen gondold végig, hogy miért is szeretnél vele beszélni? Mi változna attól a pár mondattól?

Gyakorlatilag ő használt csak téged amíg még le nem bukott és azt mondod, hogy nem akarod zavarni? Ne alázd megy ennyire magad, legyen tartásod! Hidd el, idővel a hiány elmúlik és jön helyette más aki lehet, hogy fényévekkel jobb lesz, mint ő valaha.

2018. szept. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Annyi onbecsulesem volt; hogy azonnal összepakoltam es otthagytam. Meg aznap. De attol meg szereted a másikat; csak er egy csalódás vele kapcsolatban. Az nem múlik el azert mert; van onbecsulesed egyik pillanatról a másikra. Vagy ha esetleg voltal ilyen helyzetben; es gondolom igen; oke; hogy nem maradsz tovabb egy ilyen emberrel. De attol amit te éreztél vele kapcsolatban; az csak idővel múlik el. Nekem abszolut nem faj a hiánya; csak gyakran eszembe jut. Es a baráti része jut eszembe; amikor minden jol ment. Viszont ilyenkor hianyzik. Ha gaz vagyok e miatt; ha nem.
2018. szept. 1. 16:16
 4/7 A kérdező kommentje:
5 hónap kezdetével is gyaszidoszak van? Nem ertem...ennyi ido? Nem is voltuk egyutt csak egy évig :/
2018. szept. 1. 16:18
 5/7 anonim ***** válasza:

4 Több mint egy évtizedig is lehet gyászolni valakit, attól függ, hogy mennyire kötődtél a másik emberhez, mit jelentett neked a lénye és mennyire nehéz volt leszakadnod róla.


Jellemzően társkeresőzni azokszoktak akik tudatosan le akarnak vállni a másik emberről, akarattal, mert ha nem így lenne akkor nem kéne társkeresőznie, mert az utcán bárhol találnak az emberek maguknak párt. De az ilyen emberek nem mert rájuk van írva kivülről, hogy eddig és nem tovább. Képletesen mondva: ki van nyujtva maguk elé a kezük, és bbárki közeledne hozzájuk, már lökik el.

Azért kell nekik a társkereső, mert igy ők választanak.


Nem tudom ez így érthető-e. A sérült emberek jellemzője egyébként, ha egy kapcsolatot már nem bírnak tovább lelkileg.


Én nem a mostanában jellegzetes szextárskeresőre gondolok itt, hanem a hagyományos régi módi leveles társkeresőre.

2018. szept. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen érthető; egyebkent en is ugy erzem; hogy lelkiserult. Elotte mar 3 eve ismertem. Igazabol mindig nyomult; közösségi oldalakon keresett. Vol hogy az akkori barátnője mellett is; de csak megkérdezte mi újság. Engem meg is lepett. Hogy miert nem a csajaval foglalkozik. Miert nekem irkal heto vagy havi rendszerességgel. Aztan kiderült; hogy ezt a tarskeresozest; minden barátnője mellett megcsinálta. Aki addig volt neki; azt hiszem az utolso ketto meg is bocsajtotta neki. Es szememrehanyta; hogy ok nagyoj szerettek; mert ilyen piti dolog miatt nem hagytak el. En akkor nem is szeretem.... Felnőtt 31 eves emberről beszélünk; akinek gondoltam benőtt a feje lagya. En 30 vagyok. Es nem egy ilyen kapcsolatra vagyom. Meg ha szeretem is a másikat; de hatbaszur... Akkor ott vege. Jatszottam mar ilyet mással is; az konkretan megcsalt; fiatalabb voltam jóval; akkor megbocsajtottam a teperes miatt. Utólag hiba volt. Csak rosszabb lett minden
2018. szept. 1. 17:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt írod, hogy volt önbecsülésed, és leléptél, de azért szereted a másikat, meg hiányzik.

Igen, mivel nem te csaltad meg őt, hanem ő téged.

Szóval mennyire szerethetett ő azok után, hogy megcsalt?


Miért olyan ember kell, aki nem becsül meg? Miért ezek hiányoznak?


Gondolhatod, hogy mennyire hiányzol neki, megcsalt, lehet, hogy azóta van más, ha meg nincs más, talán jó leszel majd egyszer te is.

2018. szept. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!