Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kedves 30-asok! Történt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves 30-asok! Történt veletek olyan, hogy párkapcsolatot kezdtetek valakivel, úgy tűnt, minden jól alakul, jövőre vonatkozó közös terveitek voltak, majd hirtelen szó nélkül eltűnt a másik az életetekből, akit párotoknak hittetek? Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Korábban csak hallottam e jelenségről, velem még nem történt ilyen és én sem csináltam ilyen kegyetlen dolgot senkivel. Ma viszont látom a neten, hogy a jelenségnek neve is van: Ghosting. Találó..

Hogy tettétek túl magatokat ezen a megalázó, embert semmibe vevő, kétségekkel, megválaszolatlan kérdésekkel teli helyzeten?

Semmire nem reagált. A telefont nem veszi fel, az e-mailekre nem válaszol, pedig látom, olvasta. Most már nem is kérdezősködöm tovább, mert így csak magamat alázom és úgysem reagál.

Ha van köztetek olyan, aki már meglépett egy ilyen inkorrekt lépést a másikkal szemben, kérdem, miért?? Nagyon szeretném megérteni! Mert csak így tudom helyretenni és a jövőben elkerülni.

A harmincas éveim vége felé, ő pedig a 40-es évei vége felé jár, tehát nem arról van szó, hogy „ezek a mai fiatalok”. (Egy hosszú házasságon van túl, egy éve vált el.)

Sajnos nagyon beleszerettem. Azt hittem, mély lelki kapcsolat fűz össze minket. Én bolond!

Vajon talált más nőt, csak nincs benne annyi tisztesség, hogy elém álljon és közölje mindezt? Vagy...egyszerűen nem értem. Nem nyomultam, rosszat szerintem nem tettem.

Nagyon köszönöm, ha segítetek megérteni őt!



2018. szept. 22. 23:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen megesik. Én is rendszeresen megcsinálom ezt. Vannak előtte erre utaló jelek, de ti ezt nem veszitek észre.
2018. szept. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszaitokat! Ne haragudjatok, hogy csak most írok. Úgy igazán készen voltam lelkileg.. Olvastam korábban milyen hasonló jellegű tapasztalataitok voltak és mélyen megdöbbentett….földbe gyökerezett a lábam. Különösen a 2., az 5. és a 9. válaszoló történetét olvasva borzadtam el az emberek gyávaságán!

Azóta pszichológust is megjártam néhány alkalom erejéig csak ezért (ráköltve a maradék pénzemet), de ő kb. széttárta karjait és annyit mondott, hogy nem ismeri őt, így magyarázatot a viselkedésére ő sem tud. Hát…, azért jó lett volna valami támpont!

Kedves 2. válaszoló!

Konkrétan földbe gyökerezett a lábam, ahogy soraidat olvastam. Milyen ismerős… „azt mondta, ilyen kötődést még sosem érzett”. Nálunk is bőven voltak részéről ilyen „ még sosem” kezdetű pozitív állítások velem kapcsolatban. „Még sosem találkozott ilyen érzéki nővel”…még sosem ez és sosem az… Úgy látszik, ezeknek a férfiaknak (?) a közös jellemzője ez. Ha még olvasod: azóta történt valami változás? Jelentkezett az orvos, vagy tényleg a föld nyelte el? Az a megdöbbentő, hogy én is tényleg azt hittem, minden jól alakul. Már a közös jövőt tervezte, közös életről, közös gyermekekről beszélt… Gondolom, a képbe került egy számára ígéretesebb nő – ahogy írod. Vagy csak szimplán nem voltam elég jó neki és annyi bátorsága sem volt, hogy elém álljon, vagy legalább telefonon felhívjon és közölje: „Sajnos nem tudom elképzelni magunkat együtt a jövőben, ezért vége.” Ennyi lett volna, basszus!! (Meg talál 2-3 mondatnyi építő kritika, hogy tanulhassak belőle.)

Már rég történt, de én még mindig nem tudom megbocsátani magamnak, hogy hogyan nem vettem észre, hogy ez egy gyáva gazember. Vajon honnan tudom ezt észrevenni? Hiszen a tisztességtelen emberek épp a tisztességes, becsületes ember álruháját öltik magukra. Azt vettem észre, hogy nekik van leginkább ártatlan, aranyos kölyökkutya tekintetük és lényük.

Kedves 5. válaszoló!

Nem hittem, hogy van ilyen. Szóhoz sem jutok… Nagyon sajnálom! ☹ Azt hittem, ilyenre max. pár hónapnyi együtt járás után van példa.

Küldtem zöld kezecskéket Nektek, bár szívesebben küldenék akkor, ha pozitívabbra fordul életetek és boldogok lesztek! Ezt kívánom Nektek!

2018. nov. 5. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!