Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 2 év után ghostingolt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 év után ghostingolt a párom. Olyan rosszul vagyok hogy már ma majdnem összeestem.2 hónapja történt. Mit tudok tenni hogy ne legyek ilyen összetört? Nagyon rossz hogy nem tudom mit rontottam el, miért lett vége.

Figyelt kérdés
2018. szept. 24. 20:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%
Ostoba vagy, mint a fa szom
2018. szept. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Pffff bakki. bár mondtad volna :D

32/f

2018. szept. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
65%

Sajnos összejött neki a masikkal es meglépett

Sajnalom

2018. szept. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
ő egy nárcisztikus ember, te pedig 1 naív, aki próbálta 1el elképzelni az életet, 1re feltenni az életet, s megbocsátod neki az egyelten "szerelem", a kitartás, a megbocsátás reményében. sok ilyen van nőben és férfiban is :|
2018. szept. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Régi a kérdés de remélem azért átmegy a válasz.


2 év után ilyet csak sùlyos személyiségzavaros személy tesz !

Rengeteg itt a haszontalan válasz , te semmit nem tettél hogy igy reagáljon , ghosting soha nem rólad hanem mindig is a ghostoló fél gyávaságáról szól.


Megcsal , ghostingol ... sémákat követ , fogalma nincs az egészséges kapcsolódásról.


Te ott hibáztál , magaddal szemben és nem az untermensch el szemben , hogy visszafogadtad a megcsalás után.

Egy határt megsértett ezzel és hagytad neki , ezért tovább feszíti ...vajon a ghostingot ami a manipulációs technikák legalja , megbocsájtod e neki.


Ha egy személyiségében sérült embert meg akarsz változtatni , hagyd hogy összeomoljon , mondj neki nemet válaszd saját magad

Különben csakmegtanítod neki hogy neki mindent szabad 😥

nov. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó. Már tényleg jó rég volt. Azóta a drágaság még a kezemet is megkérte, de természetesen nemet mondtam. 😂
jan. 2. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!