Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Érdemes érte Küzdeni? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes érte Küzdeni? És vissza szerezni?

Figyelt kérdés

én 30 vagyok a párom is 30

Lényeg augusztus elején szünetet kért tőlem,rá egy hétre szakítót vele mert beleszerette a 50-éves főnökébe. A hölgy Szarvasi de Orosházán dolgozik. Minden jó volt a kapcsolatunkban de ö azt mondta , hogy júniusban már gondok volta előszór akibe bele szerette zaklatta és ettől kikészül , én végig mellette voltám segítettem neki de sajnos, beleszerette a zaklatójába, egy csoki és SMS-ek miatt. Elöte beszéltük a összeköltözés meg minden Boldog volt nem voltak jelek, Most kiderült talált állás Pesten és feljön dolgozni de már ,ő azt mondta lezárta ez egészet. 2 éve voltunk együtt, van értelme harcolni még, megörülök érte , mindenki azt mondja időt adja, de keresném, mindenki azt mondja avval csak magam alatt ásom a fát. Ismerkedésünk közbe a jövőjéről beszélt, gyerek stb , minden jó alakult de ö feladta. facebook letiltatom, hiányzik, írogatnék neki de makacs mit kénne tennem ? Megörülök , olyanokat mondót , hogy érzelmileg nem függ senkihez, meg én nem hibáztam . De fáj Tanácsot kérek, és normális komenteket. elnézés a helyesírásért, de sokáig voltam külföldön és így keveredett . Féleleme hogy egyedül maradok , Segítsetek mert szeretem. vissza szeretném kapni de úgy érzem ha harcolok csak rosszabb lesz. Köszönöm hogy meghallgattattok



2018. szept. 25. 09:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A harmadik hozzàszóló de kiràly! 😂 Ès tènyleg olyan mint a kedvencek temetője! 😂😂😂
2018. szept. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hello emberek , 4 hónap telt el a szakítás Otta , de egyszerűen nem tudom elfelejteni, megtetem mindent, most egyfolytában úgy érzem megkéne keresnem öt de ö semmilyen jelet nem ad , tudom hogy nem kéne de megörülök , vissza lehet hódítani valaki aki így járt , meséljen mert ugynézki a kibeszélés szegit nekem , küldtem neki egy örök rozsát is , én 31/f ö 30/n . Mindennel megpróbálom elfelejteni járok edzeni , bulizni , de azt mondják hogy majd az uj kapcsolat fogja elmulasztani , le tiltotam facen, googlen . Megörülök ha valai tud javaslatot adni hogy teljesen elfelejtsem megköszöném
2018. dec. 2. 09:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!