Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi idő lehet feldolgozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő lehet feldolgozni a szakítást 4 év után?

Figyelt kérdés
bő 2 hete szakítottunk a barátnőmmel. Azóta minden szar(bár nagyon lassan de érzem h alakulok), valamikor jól érzem magam, de aztán hirtelen a semmiből beüt valami emlék , vagy valamire ránézek ő jut eszembe és egyből visszazuhanok. Ingadozó nagyon az állapotom. Aludni sem tudok rendesen, az étkezés meg olyan hogy sokszor amit megennék pár perc alatt 10-20percig küszködök vele ... még mindig szeretem, de tudom, nincs esélyem már
2018. szept. 25. 11:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Négy év bőven elég egy nőből/férfiból. Ha becsülettel minden porcikáddal szeretted, akkor nincs szükséged most szenvedtetned magad. Négy év hosszú idő, tehát volt időd szeretni őt, örülhetsz, hogy nem kettő volt, hanem négy.

Az emlékek az elme játékai, figyeld úgy, mint egy idegen ember emlékeit, mint egy filmet a mozivásznon, ha így nézed rosszabb, mert az emlékek kincsek, a te kincseid.

Az elme játékai, hogy megszépíti az emlékeket, pedig azok se nem szépek se nem csúnyák, csak vannak.

Most valami új vár rád, utólag hálás leszel, hogy véget ért. Az élet nem áll meg, olyan, mint egy folyó, áramolj az életed folyójával; légy együttműködő.

Ha nem akarsz enni, nem kell enned; az erőszak a tested ellen bűn, az étvágyad visszatér, ha elhiszed most valami sokkal jobb készülődik számodra, már elindult feléd, tisztísd ki gondolatodat, mert el is mehetsz a csoda mellett.


(Osho)

2018. szept. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mikor már érzed, hogy sinen vagy és kezded elfelejteni na akkor jön egy olyan, hogy meglátod fb-on egy másik sráccal és elkezd az agyad kattogni mit csinálnak vajon miben jobb mint én de az is lehet, hogy a barátnőd látja rajtad jobban vagy és azért is az orrod alá dörgöli ő mégboldogabb más fiúval stb. Nekem ilyen volt, egy közös barátnak írtam talpon vagyok kész feldolgoztam szórakozok stb. Az én kapcsolatom több volt mint 4 év sokkal. Majd ezt megtudta az ex és belehúzott fb-ra temérdek közös kép a baratjaval stbstb. Érdekes addig semmi.
2018. szept. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!