Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyire normális egy szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális egy szakítást így feldolgozni?

Figyelt kérdés

Egy olyan szakításra gondolok, ahol nem haraggal váltak el a felek egymástól. Hogy az egyik fél úgy próbálja feldolgozni, hogy előveszi minden hibáját, minden rosszabb dolgát és megpróbálja így meggyűlölni, rávezetni magát, hogy ő egy "idióta volt jobb is hogy így alakult..." Pedig valóságban nem volt az, de valahogy mégis szakítás lett.


Ez normális dolog a továbblépésre?

Más is szokott így túllépni egy kapcsolat végén? Más is tapasztalt hasonlót?



2018. márc. 18. 13:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tehát az egyik problémától egy másik kreálásával akar szabadulni? És az újtól hogy fog?
2018. márc. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen normalis.

Masnal is igy szokott menni ez. A negataiv tulajdonsagait felerositi. Ha nem is voltak, kreal olyanokat.

2018. márc. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha számodra ez a legjobb és leggyorsabb módszer, akkor jó. Nem biztos, hogy ez lenne a legjobb...De ez a Te fejedben van, neked kell megoldani. Ezt a “képletet” találtad megoldásként, ezzel oldod meg. Szerintem kicsi hazudsz is magadnak meg olyan se eleje se vége ez a megoldás. De te igy látod jónak, cselekedj így!
2018. márc. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 October15 ***** válasza:
90%

A legkevésbé sem normális és nekem elég kontra produktívnak is tűnik. Nem beszélve arról, hogy futottam már bele hasonlóba és nem igazán tudom elképzelni azt, hogy ezt csináljam.

Konkrétan annyi "gyűlöletre" futotta tőlem anno, hogy ki rage-eltem magam egyik havercsajnak egyszer, ennél többre nem igazán merthogy igazából okom nem volt rá.


26F

2018. márc. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem lehet megbeszélni, hogy mi, miért, hol csúszott félre és újrakezdeni tiszta lappal? Visszaszerezni se tudnád őt?

Adhatnátok még egy esélyt magatoknak.

2018. márc. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Miért akarod végleg lezárni? Miért akarod meggyűlölni?

Nem lehet jóvá tenni?

2018. márc. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen.Szerintem teljesen normális.Én úgysem így próbálom elfeledni azt az embert,akit el kell felejteni.

Muszáj a rosszra koncentrálni,mert íg

2018. márc. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Bocsánat! Előző vagyok.. muszáj a rosszra koncentrálni, mert így nagyon fáj

Egyáltalán nem keresitek egymás társaságát? Ő sem keres têged?

2018. márc. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*én is így próbálom elfeledni
2018. márc. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#Utolsók

Nem én akarom így, csak ezt tapasztaltam, hogy sokan így akarnak továbblépni. Én is próbálom túltenni magam a dolgon, de nagyon nehéz. Igazad van, tényleg fáj. De ha ra gondolok, még mindig mosoly fog el.

Már nem keressük egymást. Így lesz a legjobb!

Miért gondolod azt, hogy a hibák kiemelése, kreálása a legjobb megoldás? Ezzel nem vered át magad? Nem így gondolod? Nem gondolod azt, hogy egy szakításnak fájnia kell? Ez a fájdalom szükséges rossz, ez fejleszti az ember érzelmi intelligenciáját. Ez ad motivációt hogy változtass, fejlezd magad. Ha direkt megutálod, akkor nem változik semmi benned, nem veszed észre a te hibáidat.

Te nem így gondolod? Te is most szakítottál?

2018. márc. 19. 07:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!