Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális ha egy hosszútávú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egy hosszútávú kapcsolat után lázadunk? 19/L

Figyelt kérdés

2 évet voltunk együtt, 4 hét folyamatos sírás után (halál komolyan) és azóta is feltörő emlékbombák árasztanak el meg gyakori depizés. 3 hónap telt el azóta. Mikor eljön a hétvége, visszatér belém minden életkedv és lázadó módjára élek a csók lehetőségeivel néha.

Hiányzik a törődés, hiányzik hogy kelljek valakinek és mikor valaki kicsit is foglalkozik velem a szakítás óta akkor valamiért elcsábulok. (nem sok emberről van szó 5ot se haladja meg, de ez tőlem rettenetesen szokatlan viselkedés)


2018. szept. 28. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
24%
Egy-egy csók belefér,szerintem több is,nem vagy már kislány...F
2018. szept. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Dettó ugyanebben vagyok én is. Csak 2 hetet sírtam utána mondjuk, de 2 éves kapcsolatnak lett vége. Sajnos egyetem mellett nem megyek minden hévégén, de megtalálom a helyet kis flörtnek (vagy többnek)...szerintem normális viselkedés, és belőlem sem nézte volna ki senki.
2018. szept. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
19 vagyok, lemaradt
2018. szept. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!