Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy 27 éves férfi és egy 40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 27 éves férfi és egy 40 éves nő kapcsolata várhatóan mennyi ideig tarthat?

Figyelt kérdés

2018. okt. 1. 11:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
2019.05.25. 12 óra 35 perc
2018. okt. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
21%
A barátaim éppen ennyi idősek! Kedves, intelligens, hívő fiatalok. Igen szeretem őket, ezért remélem, hogy életfogytiglan együtt maradnak. Tavalyelőtt tartották az esküvőt, engem is meghívtak, idén pedig megszületett a lányuk. Biztos vagyok benne, hogy életük végéig boldogok lesznek egymással.
2018. okt. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Várjunk csak, nem úgy volt, hogy 25 felett a nők már nemis kellenek senkinek?
2018. okt. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ne mondjátok már, hogy örökké együtt lesznek. Addig azért csak nem😫
2018. okt. 1. 12:45
 15/19 anonim ***** válasza:

Mai számlálás alapján 30 évig.

70 körül elkezdenek haldokolni az emberek, akik pedig pokolra valók azok előbb is.

Szóval a nő esetében még 30 éve van nagyjából, így a kapcsolatnak is.

Hacsak 13 évvel később nem követed őt a túlvilágra.

Jó esetben egy helyre kerültök teszem fel mindketten a pokolba.

2018. okt. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Pedig remélem, hogy igen. Ők szerencsére nem olyanok, mint a többség, nem a "csordaszellem" irányítja őket. Csendesek, mélyen érzők, okosak, a fiú kicsit művészlélek is. Őt régebben is dicsérték, hogy milyen kedves, jól nevelt, tisztelettudó gyerek. Így tudom, hogy nem lesz gond, mert szeretik egymást.
2018. okt. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem kacsint félre, akkor sokáig tarthat.
2018. okt. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 he84 ***** válasza:
Nyilván tőletek függ kérdező. Ne haragudj, de kissé buta kérdés.
2018. okt. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szia, a válaszok attól függnek kinek milyen tapasztalata van. Én ismerek egy 40+os nőt aki cserélgeti a huszonhat-nyolc éves fickókat. Elképesztően szép nő, hihetetlen kisugárzása van, ezerből egy ilyen van. Nála attól függ hogy meddig akar a sráccal maradni.
2018. okt. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!