Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a legjobb gyógymód szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb gyógymód szakítás után?

Figyelt kérdés
Mivel vagy hogyan kell átvészelni ezt az időszakot?
2018. okt. 3. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Keress magadnak lelki tisztulásra való dolgokat.. Elemezd ki magad, miben, mikor, hol hibáztál, és igyekezz, hogy legközelebb olyan partnert válasz, aki neked van rendelve.
2018. okt. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más segít. Nekem rosszul esett csak úgy eltüntetni az emlékeket, ezért teljesen átrendeztem a lakást. Kidobáltam néhány régi bútort és nem használt dolgot, és "stílust váltottam", tehát új függönyöket, díszeket vettem. Így mindennek értelme volt. A közös képeket nemcsak levettem a falról, hanem átfestettem a szobát, és már nem kerültek vissza. A cuccainak a helye nem üresen állt, mivel mindent átrendeztem. Sokkal jobban éreztem magam utána úgy, hogy nem mindenütt a hiányát kellett néznem. Emellett le is kötötte a gondolataimat, mert munka után nem hazamentem az üres lakásba, hanem festéket, lámpaernyőt venni, tervezgetni, szerelni.

Nekem ez segített, remélem valamennyit neked is fog!

2018. okt. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Minél kevesebb időt tölteni egyedül, barátokkal programokat szervezni, emberek között lenni. Fontos hogy olyan emberek vegyenek körbe akikbe megbízol és többnyire ez segít.

Én azt az elvet vallom, hogy az exről semmilyen emléket nem hagyok meg, ha nem dobom ki,akkor dobozba vele és le a pincébe, ne legyen szem előtt.

2018. okt. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Rebound :D
2018. okt. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez tényleg mindenkinél más. Nekem az segít, ha elutazom egy olyan helyre, ahol még nem jártam, ha sokat vagyok a természetben, ha sokat vagyok a barátaimmal, ha püfölöm otthon a boxzsákot, ha lakberendezek, ha a munkámba temetkezek.. Ami szintén fontos, hogy amikor pedig egyedül vagyok, akkor megélem a fájdalmat, nem próbálom elfojtani.
2018. okt. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Leirom ketszazotvenezredszerre is: sirni, sirni, sirni.
2018. okt. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én (miután 4 év kapcsolat 2 év együttélés után kidobott a párom) teljesen rákényszerítettem magam, hogy az összes szabadidőm ahelyett hogy rágódnék, programozzak. Most már túltettem magam rajta és egy termékem is van :D
2018. okt. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi. Csak az idő. Sok idő.
2018. okt. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!