Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van e meg eselyem szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van e meg eselyem szerintetek?

Figyelt kérdés
Masfel eve voltunk egyutt a baratnommel.. nagy a korkulombseg en 24 vagyok, o 19.. Nagyon megszerettuk egymast es minden jol mukodott, de ket hete nagyon osszevesztunk.. Nem volt velem, mikor beteg voltam aztan telefonon elkuldtem a p*csaba igy roviden.. akkor benne elojott a sok serelem, hogy nem kapott tolem semmilyen romantikus elmenyt honapok ota es igaza volt.. belattam a hibaim, viszont ebbe a balheba bekoszont egy fiu, aki mar regebben is probalkozott nala sikertelenul.. most viszont talalkozgatnak nekem meg nagyon hianyzik es tudom hogy enis neki, csak menekul az erzese elol.. mikor letiltottam 10 perc mulva irt, hogy mindenhonnan letiltom e most stb.. mar probalkoztam romantikus dolgokkal, de eddig nem jartam sikerrel.. nagyon szeretem es nagyon szeretnem jova tenni, de igy nehez.. szerintetek van esely? Mit kene tennem? Vegignezni ahogy a csavoka hajt ra ezerrel vagy menni minden nap es meglepni ezzel azzal?..

2018. okt. 6. 23:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Na ma egy honap utan ramirt, aztan veletlen pont ott volt ahol en szoktam bandazni a haverokkal.. utanna beszeltunk es kiderult, hogy mar nincs meg a csavokaja es hogy nem tud elfelejteni, de en meg mar nemtudom mit csinaljak.. szeretem meg mindig de nemhiszem hogy ez mukodne..
2018. okt. 23. 00:31
 12/12 anonim ***** válasza:
A kovetkező csávokáig a jobbig kell neki vki egy szamar..
2018. okt. 23. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!