Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 2 hónapja szakítottunk, már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja szakítottunk, már új kapcsolatom van, de miért jár ő a fejemben?

Figyelt kérdés
majdnem 5 évet voltunk együtt, szakítottam vele miután megcsalt, ennek már 2 hónapja, most kb 3 hete új kapcsolatom van, de miért gondolok az exemre szinte mindennap? van amikor csak haraggal gondolok rá, de van amikor a szép emlékek törnek fel. a szakítás nem vágott a földhöz annyira, 2 napig sírtam de utána elég jól éreztem magam már... valamiért mégis gondolok rá mindennap... és vajon ő is gondol rám?

2018. okt. 9. 11:44
 1/5 A kérdező kommentje:
( 20/N )
2018. okt. 9. 11:45
 2/5 anonim ***** válasza:
Majdnem 5 éves kapcsolat 20 évesen, nagyon fiatal voltál, amikor összejöttetek, nyilván nagy hatással van rád akkor is, ha vége.
2018. okt. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha haraggal gondolsz rá, akkor "böki a csőrödet a dolog" és ez egy jel hogy nem zártad le magadban a történteket. Ha a szép emlékek törnek elő akkor meg sajnáltatod magad, boldogtalan vagy és a múltból merítkezel, ilyen rövid idő után ez természetes. Ha az új kapcsolat ér majd neked annyit mint a régi ,akkor már arra fogsz koncentrálni, pillanatnyilag nem ez a helyzet.
2018. okt. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, min csodálkozol, amikor az egyik kapcsolatodból szinte azonnal, alig egy hónap elteltével máris beleugrottál a következőbe, anélkül, hogy rendesen lezártad volna az előzőt és kihúztad volna ezeket a hullámvölgyeket. Pár hét édeskevés ahhoz, hogy az ember teljesen elengedjen egy 5 éves kapcsolatot. Az egyik opciód, hogy elengeded a múltat és elfogadod, hogy nincs visszaút és minden erőddel a mostani barátodra koncentrálsz, a másik pedig az, hogy szakítasz szerencsétlennel, akit jelenleg csak átversz és vagy felkeresed újra az exet (akivel semmi garancia, hogy bármi is működne) vagy pedig azt teszed, amit az elején kellett volna és egyedül lezárod magadban, pótlék nélkül.
2018. okt. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy még tul rajta.Ha majd beletörödsz a dolgokban es rájössz hogy nem fog vltozni semmi semmi egyszóval belenyugszol az egészbe és elfogadod hogy vége nincs tovább nics mi csak én meg te az is külön.
2018. okt. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!