Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit fél éve ismerek, ez nem is szakítás lenne, mert nem vagyunk együtt, de nem akarok vele már beszélni, sokat vitázunk, mások az elképzeléseink. Jól érzem magam vele, de nem illünk össze. Mindig elmondja, hogy mennyire fontos vagyok neki, csak én vagyok az ő támasza, ezért nincs szívem nem beszélni vele, meg sokszor jó vele, szexuális kapcsolat nem volt köztünk. Elmondta már, hogy szeret, én is szeretem, nem csak barátként, de nem működik köztünk. Ha ott hagyom, nagyon maga alatt lesz, ismerem ennyire, de nem akarok neki fájdalmat okozni, de becsapni sem, mit tegyek?

2018. okt. 7. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szakíts. Mond meg neki egyenesbe.
2018. okt. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha a szakítás miatt szomorú lesz akkor csak azt teheted, hogy örökre vele maradsz, feleségül mész hozzá, szülsz neki egy csomó gyereket és kézen fogva megöregedtek. Nem tudom, hogy hány éves vagy de ez itt a "Felnőtt párkapcsolatok" kategória, ahogyan te leírtad a dolgokat, neked a "Tin

i párkapcsolatok" kategóriába kellett volna írni.

Viszont ne csak bunkó legyen azt tanácsolom, hogy azokat a dolgokat mond el neki amiket ide leírtál. Az úgy mindig kellemetlen, hogyha az egyik fél nagyon akarja a kapcsolatot de a másik nem. Kellemetlen a szakítás, de minél tovább húzod a dolgot tudván, hogy úgyis megteszed az annál sértőbb ránézve, mert nem akarod megbántani azért inkább hazudsz neki.


Megmondod, neki személyesen, hogy neked nem jó ez a kapcsolat azért mert ... (felsorolod az okokat), tudod, hogy ő még mindig úgy érez irántad és nem akarod megbántani, de nem maradhattok együtt és ezen még az sem változtat ha megpróbál másképp viselkedni. Attól, hogy most szakítotok még mindig jó barátként tekintesz rá és szeretnéd ha a barátságotok megmaradna, de ne kergessen hiú ábrándokat mert a kapcsolatotok innentől kezdve csak barátság lesz. stb.,stb.,st.

2018. okt. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!