Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után mennyi idővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyi idővel randizhatok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nemrég lett vége egy hosszú kapcsolatomnak (6 év). Az utolsó 2-3 év elég viharos volt. Próbáltam menteni a kapcsolatot de lassan rájöttem hogy nem érdemes próbálkoznom ha a párom nem tesz semmit csak én. Ebbe most nem mennék bele mert hosszú. A lényeg hogy kb. 1 éve már nem éreztem iránta szerelmet. Hogy miért maradtam vele mégis idáig nem tudnám megmondani. Talán még mindig reménykedtem benne hogy helyre lehet hozni már csak a 4 éves kisfiúnk miatt is. Viszont úgy fél éve megismertem egy másik férfit. Találkoztam vele párszor de beszélgetésen kívül nem volt semmi. Mivel elkezdtem érezni iránta valamit pár hete lezártam a kapcsolatomat a gyerekem apjával aki elég rosszul fogadta de úgy tűnik kezd megbékélni. Elmagyaráztam neki hogy ennek így semmi értelme tovább. Nincs harag köztünk. Viszont azt nem mondtam neki hogy van valaki akivel kölcsönösen érdeklődünk egymás iránt. Mennyi időnek "illik" eltelnie ahhoz, hogy felvállalhassak egy új kapcsolatot a szakítás után? Nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni se volt páromat se magamat. Mert ugyebár akik nincsenek tisztában az egész történettel (ismerősök, rokonok) mindjárt elkezdenek kombinálni és abból tudjuk mi lesz...
2018. okt. 12. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
18%

Miután elköltöztél, lett munkád, berendezkedtetek a fiaddal, lenyugodtak a kedélyek is....onnan számítva olyan 4-6 hónap talán nem olyan gyanús. Kellemetlen helyzet.

32/f

2018. okt. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6-8 hónap.
2018. okt. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amikor jon a megfelelo.

Nehogy azert maradj le egy igeretes kapcsolatrol, mert mit szol a Juli neni es Geza bacsi.

2018. okt. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Mindenkinek ment a zöld kéz. Elköltöztünk már munkám pedig van. Nem voltam eltartott. :)
2018. okt. 12. 16:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Nyilván nem tudhatom, hogy a költözés esetedben járt-e munkahely váltással...

32/f

2018. okt. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja nem persze. De nem mentünk messze már csak azért sem hogy a kisfiú az apját ugyanolyan sűrűn láthassa.
2018. okt. 12. 16:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Én akkor mikor nem érzek már kötődést az ex iránt nemérzek lelkiismeretfurdást hogy mással ismerkedek már 2-3honap elteltével.Addig tudom hogy még vannak érzséseim az ex felé.:\
2018. okt. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7 év után szakítottam, 1 hónap múlva már mással vártuk az első babánkat (a szakítás előtt soha egy pillanatra sem merült fel hogy bármi is lehet közöttünk).

Túl van az ilyen gondolva, ha már úgy is szar volt a kapcsolat nem mindegy? Annak nen akkor lett vége mikor ki lett mondva

2018. okt. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!