Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Sex az exel? Normalis?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sex az exel? Normalis?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Igazabol tanacstalan vagyok. Ezert kivancsi vagyok ki van /volt hasonlo helyzetben ?

Mar 7 eve ismerem. 3 evet voltunk egyutt...viszont mar lassan 4 eve szakitottunk. En nehezen dolgoztam fel, hisz o volt az elso nagy szerelmem es igazabol en is neki. Sok veszekedesen tul voltunk. Turtem mig o szet csalt es en elneztem. Kislany voltam igy nem tudtam nagyon magam ertekelni, hogy milyen is kell legyek egy kapcsolatba..aztan sok alazas, kinevetes utan elmentem inkabb kuldoldre, hogy elfelejtsem ot. Kozbe mig kint voltam kiderult, hogy mennyi "baratnomnek" hitt lanyokat kezelgetett a hatam mogott. Ez megadta az i.-re a pontot. Utaltam ot! Nem akartam latni...letoroltem a vibert, ahol meg neha tartottuk a kapcsolatot. Igy mar nem tudtunk beszelni. Elvoltam ! Gondoltam vegre nem erdekel. 1 ev utan felkeresett...en szobaalltam vele..erdekelt mi van vele. De tudtam hogy neki mar kapcsolata van. En elengedtem a multat es baratkent beszelgettunk. Hazajottem, mert a szamitasaim nem jottek ossze. O hivott talalkozni en belementem. Elmondasa szerint sokat valtoztam felfogasilag. Meg noiesedtem. Es lekapott. Leloktem mondtam vigyen haza. Aztan en elmentem szezon munkara masik varosba...nyaron igy csak neha jartam haza...de akkor is talalkoztunk. Mindennap tartsuk a kapcsolatot lassan 1 eve. Es osszejarunk. Egyaltalan nem hozott ki erzeseket senki belolem gyuloltem a ferfiakat..es ot is. De viszont most azt erzem azert nem tudtam szeretni senkit, mert szivem melyen mindig ot szeretem. Szemelyesen mindig felhozza a multat..hogy hulyek voltunk es hogy en is tuti maslennek mostmar ha egyutt lennenk. Meg mennyire kulonbozunk a mostani baratnojevel...nyilvan azert van vele s nem velem ! Azt mondta nem olyan "vad " mint en es nem is lesz olyan. Es ha kiderulne barmi leszarja, mert akkor szakitanak nem hatja meg ez. De mindig jar hozza es egyutt alszanak..meg a csajszi is neha hetvegente egyutt vannak. Nem tudom mit akar tolem ? Gondolkoztam elmondom neki amit gondolok...de kinevetne! Mikor belekezdtem az irasba hogy mondanom kell valamit...irta hogy bizzak meg benne mert erzi hogy valami nyomja a lelkem. Vegul nem irtam semmit..irta hogy bena vagyok..es valtottunk temat. Nem vagyok mar kislany viszont felek tole. Mert o torte ossze a regi felepitett multunkat. Elmondjam vagy felesleges?

23 vagyok :)



2018. okt. 12. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Nyomná ő a "lelkedet".

32/f

2018. okt. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

"Kislany voltam igy nem tudtam nagyon magam ertekelni, hogy milyen is kell legyek egy kapcsolatba"

Most is az vagy, hiszen ugyanúgy hagyod magad használni, mint akkor és ugyanúgy beveszed a hazug dumáit. Csak magaddal cseszel ki azzal, hogy tartod ezzel az emberrel a kapcsolatot, de ha a saját hibádból képtelen voltál tanulni akkor a jóisten se tud neked normális tanácsot adni.

2018. okt. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Instabil vagy
2018. okt. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Édes Istenem...
2018. okt. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne menj bele. Csak neked fájna, ő meg nevetne a markába. Aki képes a "barátnőidet" kezelgetni, az nem változik, csak ha Isten csap egyet a fejére, és összekapja magát. De mivel gondolom bősz ateista, így szégyen a futás, de hasznos. Fuss Forest fuss!:D
2018. okt. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan buta kislány vagy,mint akkor x évvel ezelött,és ugyanazokat a hibákat követed el. Ha nem szeded össze magad csak a lejtön fogsz menni lefele egy olyan faszi miatt,akit én emberi lénynek sem neveznék. Gondolkodjál el ezen.
2018. okt. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, 16 éves oltál, amikor együtt voltatok. Hát az tényleg gyerek. Most viszont hiába telt el ennyi idő, te lehet, hogy változtál, ő úgy tűnik nem...akkor melletted kezelgetett másokat, most más mellett kezelget téged!
2018. okt. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Te komolyan kepes vagy lefekudni azzal a sraccal, aki romma csalt, raadasul ugy, hogy asszisztalsz ahhoz, hogy ugy banjon egy masil lannyal,mint anmo veled?...

Szedd mar elo a maradek onbecsulesed (es ugyanakkor kopj a tukorbe)

2018. okt. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenki úgy kúrja el az életét ahogy akarja.
2018. okt. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!