Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye az normalis ha ugymond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye az normalis ha ugymond tartjk az exel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Neki mar van azota mas, de beszeltunk, felkoszontjk egymast, esemenyre hivott.

2018. jan. 24. 10:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Kinél hogy. Nálam ex, onnantól ismeretlen, mint a többi ember. Nem kísértem meg azt, hogy egy gyengébb pillanatban újra ágyba bújjunk.
2018. jan. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Normális.

De az is az, ha csak előre nézel, vissza nem

2018. jan. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez egyikőtök életében sem okoz problémákat, akkor semmi gond.
2018. jan. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
IQ szint függő.
2018. jan. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%
Nálam nem férne bele, nem véletlen ex. 30F
2018. jan. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindkét fél elég intelligens hozzá, persze. Volt olyan exem aki szerint riherongy votlam mert mással megtaláltam a boldogságot, vele nem is beszélünk, van olyan, akivel teljesen jó kapcsolatban maradtunk.
2018. jan. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én spec egyik exemmel sem tartom a kapcsolatot. Nincs harag meg semmi, csak egyszerűen nincs miért, nem is egy városban élünk, akkor meg?
2018. jan. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lehet csak "talonba" akar tartani, v joba maradni, vegul is o kezde ugymond a kapcsolattartast, persze az is lehet h sok ideig nem beszelnk majd.Vegul is eddig volt h megbantam egy ido utan, h nem maradtam joba veluk, mert vegul is jofejek (az ido nagy mester)
2018. jan. 24. 10:43
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

csak ha érzelemmentesen, közös megegyezéssel történt a szakítás, VAGY ha évekkel később összesodor az élet és összebarátkoztok.


Egy kivételt tudok: amikor gyerekkori barátságból lett szerelem (hasraütök, 10 éves barátság után), aztán abból szakítás után megint barátság, de ehhez az kellett, hogy évtizedeken átívelő kapcsolat legyen kettejük között. Ez viszont nagyon ritka.


Amúgy valamelyik fél biztosan sérül, mert visz bele érzelmeket, reménykedik, emiatt nem tud továbblépni. Plusz az mindig egy sarkalatos pont, amikor valamelyiknek új párkapcsolata lesz. Ki nézi jó szemmel, hogy a párja az exével barátkozik? Szerintem senki, pedig én aztán nem vagyok féltékenykedő típus, de ez még nekem se tetszene.


33/F

2018. jan. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem is van 1 olyan exem, akivel barátságban váltunk el. Nem szerettük egymást, nem voltunk egy hullámhosszon. Viszont nem volt veszekedés, megbeszéltük, hogy nem működik. Tartjuk hébe-hóba a kapcsolatot, kialakult egy haveri viszony. A párom is ismeri, kijönnek egymással. Néha szoktunk menni együtt is bulizni. Viszont ehhez mindegyik fél részéről kell egy intelligencia, hogy ez normális keretek között működni tudjon.


A többi exemmel nem tartom a kapcsolatot, de azok nem is voltak ennyire normálisak...

2018. jan. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!