Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet leállítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet leállítani egy zaklatót?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal társkeresőn, már az elején tisztáztuk, hogy csak szex és semmi más. Végül ő bevallotta, hogy többet szeretne, én pedig megmondtam kedvesen, de határozottan, hogy ezt nem tudom megadni neki, és inkább hagyjuk egymást. Na azóta nem hagy békén... Ír fb-on, társkeresőn, viberen, sms-ben. Hiába mondom neki századszor, hogy ennyi volt, hagyjon békén, ha letiltom az egyik helyen, ír a másikon új reggel. Mit tegyek? Ő egy 30+os "férfi".

2018. okt. 16. 13:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Telefonszámot kár volt megadni neki.

Tiltsd le mindenhonnan, ahol lehet, állítsd be, hogy ismeretlenül, kéretlenül ne tudjanak neked üzenetet írni.

Ha valahol mégis sikerül elérnie, NE válaszolj neki SEMMIT. Csak megunja. Ha nem, vagy durvul a dolog (pl élőben is zaklatni kezd) akkor próbáld meg a rendőrséget, bár személyes tapasztalat alapján semmit nem kezdenek az ilyesmivel, de hátha.

2018. okt. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol tiltsd le,telon is!
2018. okt. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szám, email, és minden csere
2018. okt. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sajnos a számom azért adtam meg neki, mert azt mondta, csak viberen van fent. Aztán később kiderült, hogy fb-on is, csak le volt tiltva, mert valaki jelentette. Ha ezt előbb tudom... Az elején semmi erre utaló jel nem volt, sőt, nagyon kedves volt. A rendőrök max körberöhögnek, hogy mit rinyálok, amiért írogat valaki :/
2018. okt. 16. 13:44
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Ne légy életképtelen, mindenhol lehet tiltani, ennyi.
2018. okt. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Minden csatornán jelenteni, letiltani.

Ha új reggel próbálkozik, azt is, ha megint újjal, azt is.

Nem kell válaszolni, csak jelent+tilt.

Hívás/SMS blokkolás.

Esetleg egy jobb kiállású ismerős elmesélhetné neki, hogy nem kellene ezt csinálnia.


Tudja, hol laksz, hova jársz, stb.?

2018. okt. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki feljelented zaklatásért reméljük ez makd kicsit vissza fogja!
2018. okt. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne tiltsd le, hanem ne reagálj rá, hagyjad figyelmen kívül. Mert a letiltás az is visszajelzés, hogy ér ő annyit, hogy foglalkoztat, hogy foglalkozz vele annyira; hogy letiltsad; hogy számításba vegyed őt.
2018. okt. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szóval, ha letiltod, őt számításba veszed. Tehát méltatod legalább annyira; de ha nem tiltod le; és nem érti meg, hát , na , szóvla nem kell reakció tényleg.
2018. okt. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%
Nem kell riba.ckodni és nem lesznek ilyen problémáid! Így jártál nem tudlak sajnálni!
2018. okt. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!