Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet leállítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet leállítani egy zaklatót?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal társkeresőn, már az elején tisztáztuk, hogy csak szex és semmi más. Végül ő bevallotta, hogy többet szeretne, én pedig megmondtam kedvesen, de határozottan, hogy ezt nem tudom megadni neki, és inkább hagyjuk egymást. Na azóta nem hagy békén... Ír fb-on, társkeresőn, viberen, sms-ben. Hiába mondom neki századszor, hogy ennyi volt, hagyjon békén, ha letiltom az egyik helyen, ír a másikon új reggel. Mit tegyek? Ő egy 30+os "férfi".

2018. okt. 16. 13:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat!! :) Figyelembe sem veszem, hátha egy idő után feladja. Nem tudja sem a munkahelyem, sem azt, hogy hol lakom, hála égnek!

Utolsó, ki kérte, hogy sajnálj? Csak nem irigy valaki, mert neki nem jut punci?:D

2018. okt. 16. 23:32
 12/14 anonim ***** válasza:
Irigy? Ugyan mire? :D Köszi de nem szeretem az agyon használt lányokat! :/ Más szennyesét nem veszem fel! ;)
2018. okt. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Akkor te csak szüzekkel jössz össze? :D

Mellesleg, a zaklatók akár egy szimpla randi vagy csak netes ismeretség után is zaklatók... Sőt, van aki egy hosszabb kapcsolat után zaklatja a másikat.

2018. okt. 17. 11:31
 14/14 anonim válasza:

Szia! Mi lett azóta, abbahagyta?


Engem június óta zaklatott valaki, mert nem feküdtem le vele és ezt nem akarta megérteni. Letiltottam mindenhonnan, erre nekiállt személyesen zaklatni (egy faluban lakunk), napi 10 alkalommal is fel-alá elkocsikázott erre. Közben meg próbált lejáratni... Marha könnyen lehet pofázni, hogy te vagy a hibás meg ilyenek, sosem tudhatod, hogy egy elmebeteggel hoz össze a sors... A másik, hogy neki az is elég volt, hogy egyszer beszéltem vele, mert egy társaságba keveredtünk. Szerintem sosem az áldozat a hibás.


Na, de én mindent megpróbáltam, de nem állt le, úgy néz ki, végre 5 hónap után, befejezte... Talán.

2018. nov. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!