Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi értelme annak, hogy ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme annak, hogy ha azt mondják egy csajnak, hogy felesleges a bunkó pasi miatt sírni, és inkább foglalkozzon azzal, aki tudja őt értékelni, ha egyszer a bunkó pasi egyet csettint és visszamegy hozzá?

Figyelt kérdés

Sosem értettem. Ezek kifejezetten szar tanácsok.


Bunkó pasiként, már csak tudom, hogy úgyis az fog kelleni a csajnak, aki elérhetetlen, nem pedig az, aki elhalmozza figyelemmel.


Spanom csaját 9-szer dugta meg egy csajozós pasi, az se volt véletlen...


2018. szept. 12. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Nekem ugyan nem kell bunko! Van eleg dolgom es problemam igy is, nem kell hozza meg egy idiota, aki meg ennel is jobban neheziti az eletemet. Jatszadozonn es bunkozzon massal! 1-2 ilyen, es elhajtom!
2018. szept. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ezt max akkor teheted meg, ha nem vagy szerelmes.


Megszámlálhatatlanul sok olyan nő van, aki porig alázza magát, mert őrülten szerelmes pl az exébe, akiről hiszi, hogy majd megváltozik.

2018. szept. 12. 14:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Ilyet csak a naív, balek és örökké barátzónába rakott férfiak mondanak, akik még beveszik a nők azon szövegét, mely szerint egy rendes férfit keresnek, és nem értik meg a női vonzalom egészen másképp működik.
2018. szept. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nos, a nők nem vonzódnak a túlságosan rendes pasikhoz.
2018. szept. 12. 15:01
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Voltam ilyenekbe szerelmes, de az a helyzet, hogy miután 1-2 bunkózást megcsináltak velem, már nem voltak vonzóak számomra. Ez egyszerűen nem vonzó és nem férfias, hanem csak szimplán uncsi és semmi értelme.

Példának ott van egy pali a múltamból, akivel elkezdtünk ismerkedni, tök kiszámítható volt minden, nagyon vártam, hogy mikor hív fel, mikor találkozunk, stb. Aztán egyszer csak 2-3 hét után elkezdett begolyózni, távolságtartó lett. Erre figyelmeztettem, hogy nem tudom, hogy mi az oka, de ha akar engem, akkor ezt fejezze be, mert akkor inkább keresek valakit, akivel boldog lehetek, és aki engem is boldognak akar látni. Két hét eltelt, és semmi változás. Akkor megléptem, hogy akkor most elmegyek, és keresem tovább azt, aki engem akar, nem játszmázni. Akkor borult a bili, mert a pasi elmondta, hogy azért játszmázott, mert a hugi azt mondta neki, hogy legyen egy kicsit bunkó, legyen szivatós, ne legyen annyira elérhetetlen, mert arra gerjednek a nők. Ha ezt nem böki ki a pasi, akkor otthagyom a fr@ncb@.

Másik: Most elkezdtem randizgatni egy palival, aki többször elkezdte játszani a macska-egér játékot, meg a találkozzunk, vagyis inkább mégsét, hogy másfél hónapon belül ma lett volna a harmadik randink. Először figyelmeztettem, hogy nekem ez nem pálya, ő nekem így, ebben a formában nem elég, hogy ír kb. 3 naponta, meg találkozzunk hétvégén, de aztán nincs belőle semmi. A mai randi már csak egy kegyelemrandi lett volna, de pont az előbb mondtam le, mert egyszerűen nincs kedvem álszenten ott ülni, mikor tudom, két hét múlva találkozunk esetleg legközelebb, és nekem ez nem felel meg. Ott van az a kérdés, hogy "Minek fárasszam magam?" Inkább kiülök valahová egyedül, vagy sportolok egy kicsit, olvasok és normális időben fekszem le. Megkértem, hogy ne írjon többé, ne jöjjön el a randihelyre, és sok sikert kívántam. Nincs bennem harag, csak kiszállok a játékból, mert nem tetszenek a szabályok.

2018. szept. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jah,te már csak tudod mint "bunkó pasi"..
2018. szept. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Így van, tudom, és az vagyok. Nem érdekelnek a komoly kapcsolatok, és őszintén szólva a nők vinnyogása sem izgat, simán kinyomom a telefont és előrébb helyezek más dolgokat.


A közvélemény szerint ez kimeríti a "bunkó" fogalmát.

2018. szept. 12. 15:56
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt én se értem. Kiír a csajos ide egy kérdést, hogy a pasija mekkora szemétláda, üti-veri, megalázza, úgy beszél vele, ahogy én a kutyámmal nem beszélek idehaza, és hiába írjuk neki ötvenen, hogy hagyja ott, mert beleroppan, csak annyit tud susogni fátyolos hangon, hogy "de szeretem..."


Most egy ilyennel mit kezdesz? A saját hülyeségétől senkit nem tudsz megmenteni. Ha annyira szeret boxzsák lenni...hát legyen!

2018. szept. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vannak nem túl okos lányok, akik a hozzád hasonló pasikra gerjednek. Nekik tényleg felesleges bármit mondani, ebben teljesen igazat adok neked. Meg vannak olyan nők, mint az #5 válaszoló, aki ásít egyet ilyenkor. Én is így teszek, nagylány vagyok már az ilyen játékokhoz. Valahol jól látod.
2018. szept. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!