Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van még értelme igy a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még értelme igy a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés

A párom egész héten (+szombat) dolgozik, korán reggeltől késő estig, amikor hazajön nyűgös, nem bujhatok hozzá, mert rám szól hogy hagyjam már aludni. Vasárnap szabad, olyankor szeretném ha együtt lennénk, de akkor is (eddig minden nap mióta nyár van) vagy egyik haverjához vagy a másikhoz megy dolgozni, valami mindig van. Így oda jutottam hogy kb akkor vagyunk együtt mikor előfordul hogy haza jön 18 orakkor és még beszelget velem 2 órát, ami elég ritka. Nem a főnöke dolgoztatja, ő akar dolgozni, a pénzből mindig valami olyat vesz amire nincs is olyan nagy szükség (amik általában el romlanak és javittatni is kell). A hét elején azt mondta Vasárnap este elvisz fagyizni, de tegnap lefújta mert "elég sokba kerül és most kell a pénz".Mondig azt mondja nyáron van csak sok munka, télen ráér és akkor velem lesz, de akkor is amivel több ideje van a haverjaival tölti.

És még hozza teszem hogy azt mondta most utalnak a haverjai mert mutattam nem megy ki velük munka után. Bár En hozza sem tudok szólni olyan rosszkedvű.


2018. aug. 6. 10:38
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*miattam
2018. aug. 6. 10:39
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
Mekkora gyoker pali ez.
2018. aug. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kapcsolat. Sétálni is lehet menni és ne adj isten a mekiben egy tolcseres fagyi 150 Ft, ha ennyire a pénz a baj.

Úgy gondolom, hogy kicsit gondold át, hogy boldog -e. Ha nem, akkor változtass. Neked nem társad van.

2018. aug. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Miüta csinálja ezt? Mert nekem inkább olyan érzésem van, hogy menekül előled/a kapcsolat elől a haverok és a munka mögé bújik. Így valóban nem sok értelme van, többet látja a főnökét, mint téged. Szex van még köztetek?



29n

2018. aug. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez a faszi nem szeret teged, es ha a haverjai utalnak az annak a jele, hogy lejaratott teged!

Ezt a pasit surgosen hanyagold, mert onbizalomhianyod/onertekelesi gondjaid lesznek. Olyan embert szeretsz, aki ezt nem erdemli meg!

Ismerem ezt, nekem 2-3 evbe tellett mire ujra bizni tudtam a ferfiban aki egyebkent mindent megtett ertem! Eg es fold erzes! Eg es fold!

2018. aug. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Van sex, de az is ritka mert folyton faradt
2018. aug. 6. 10:46
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Heti 7 napot dolgozik és nincs pénze 2 gombóc fagyira?? Akkor vagy valami nagyon nagy kakiban van benne, amiről te nem is tudsz, vagy elege van belőled csak nem mondja meg, inkább leráz, elhidegíti a kapcsolatot.

Na meg biztos hogy dolgozni jár ennyit?

2018. aug. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Az utan, hogy kidobtam azt a pasit, aki hasonlo volt mint a tied. En kb 4-5 ilyen huzast neztem el, de onmagamat kezdtem el kevesebbnek erezni miatta. (Igy alakult ki bennem a feltekenyseg is kesobb, amit tudatosan helyre kellett tennem - de mondom. 2-3 ev volt mire begyogyitottam a sebeimet) ;)
2018. aug. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%
Milyen kapcsolatról beszélsz? Ez nem kapcsolat.
2018. aug. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Régen mindig volt ideje rám, nagyon szerettük egymást, mindenki azt mondta micsoda szerencsés nő vagyok mert csak ugy sugárzik a párombol mennyire szeret. Múltkor mikor rákérdeztem hogy miért változott meg azt mondta hogy mert rájött hog akkor csak ugráltattam és ez meg fog változni. Szerintem az ha Megkered a párod hogy menjen el veled valahova vagy hogy este simogasson meg kicsit vagy menjetek fagyizni nem ugráltatás. Csak azért tartok ki mert azt szeretném hogy minden olyan legyen mint régen :( de ez az egesz mar csal szenvedés részemről
2018. aug. 6. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!