Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az ex szex lehetőséget ad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex szex lehetőséget ad arra hogy össze hozzon újra párokat?

Figyelt kérdés

Másfél éves kapcsolat után, szakítottam ami sajnos nem volt komolyan átgondolt, csak egy reakció hogy valamit ő majd reagál rá.


Ő erre nem reagált, és azóta eltelt másfél hónap, felajánlottam a szünetet ami utáni találkozáson az lett hogy még mindig nem tudja milegyen.


Majd egy héten után találkoztunk és jól éreztük mangukat, viszont elmondta hogy jelenleg úgy gondolja nem leszek figyelmesebb ezért ő nem szeretné. De azt mondta egy héttel ezelött még azt hitte lehet valami.


Na ezután elkísért bejáratig, felhívtam magamhoz, és megtörtént. Ezután haza ment és írt hogy csak szex?


Én egyenlőre ebbe belementem mert valahogy úgy gondolom hogy mindketten szeretjük egymást még, és ez esetleg közelebb hozna minket. Másrészt meg úgy gondolom hogy ez valahol részéről is csak időhúzás mert nem biztos a dologban. Mert egy makacs személyiség és nála a nem az nem.


Nem szeretném sokáig húzni ezt, mert félek hogy sérülök. Viszont egy jó lehetőségnek látom megmutatni hogy jó úton haladok. Hogyan kéne viselkednem ebben a helyzetben és mit gondoltok erről?



2018. okt. 29. 07:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
48%
Nyugi, nem minden férfi olyan, mint az előttem író.
2018. okt. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!