Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás? 3 éve vagyok együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás? 3 éve vagyok együtt a barátommal, de már nem vonzódom úgy hozzá mint a legelején . Szinte már oly annyira, hogy nincs szexuális életünk. Azt mondják ami nem megy azt nem kell erőltetni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2018. nov. 2. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Próbáltál a kapcsolaton javítani, megoldani a felmerülő problémákat és beszélgettél erről őszintén a pároddal?

Mi változott 3 év alatt?

A szerelem egy idő után elmúlik és átveszi helyét a sokkal mélyebb szeretet.

2018. nov. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Változott, de nem jó irányba.Szinte már csak megszokásból vagyunk együtt.
2018. nov. 2. 22:07
 3/10 anonim ***** válasza:
37%

Azért rohad éppen szét a kapcsolatod, mert nem erőlteted. Szakíts.

32/f

2018. nov. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gyanítom hogy első komolyabb ilyen kapcsolat, nemrég volt egy hasonló élményem csak nem ilyen hosszú idő után. Ha egy kapcsolatban nem beszéltek őszintén egymással akkor ez lesz a vége egy idő után. Ezt vele kell megbeszélned, ki mit szeretne a másiktól, hogy érez. Fáj elengedni ilyen hosszú idő után valakit, tudom, de ahogy írtad nem kell erőltetni ha nem megy. Csak megszokásből együtt lenni úgy hogy nincsen vonzalom meg szeretet sok értelme nincsen szerintem. De ezt tényleg őszintén kell megbeszélnetek
2018. nov. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%

Gondolom még fiatal vagy és megteheted hogy válogatsz :) persze ha elmúlsz majd 30 akkor meg kell ragadnod egy pasinál, mert akkor már nem fognak ötvenen sorban állni előted :(


nyilván 3 éven keresztül nem lehetsz ugyanolyan szerelmes, mint az elején, de ez vagy átalakul szeretetté, egy élettársi kapcsolattá, vagy hisztivé, hogy nem vagy úgy mint az elején.


szerintem gyors keress valakit és gerinc nélkül dobd ki a kukába a jelenlegi párod, elvégre a mai férfiak nagyjából ennyit kapnak több év szeretet és önzetlen törődésért.


utána írj egy listát a Télapónak, hogy hány kritériumnak feleljen meg a férfi, és ha rájössz hogy ennyi nincs akkor kezdj el sírni, hogy minden pasi szemét :)


köszöntelek a 21. században :)

2018. nov. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én biztos nem mradnék olyannal aki mellett vibrátor kell mert még szexlni se hajlando velem,vagy én undorodom h hozzám érjen mert semmit se érzek iránta.. Max lakotárs azzal meg én nem élek párkapcsolatban.
2018. nov. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk szintén 3 év után jött ez. Bár itt én vagyok a fiú.


Mi még húztuk egy ideig aztán vége lett.

Tényleg a szerelemnek lett vége és ezmiatt lett vége az egésznek? Bele kéne törődni, hogy ennyi egy kapcsolat, hogy ennyi az élet?


Akkor miért hallok és látok olyan párokat akik 10 év után is állítják, hogy ugyanúgy szerelmesek mint az elején?

Én hiszek, hogy létezik jobb kapcsolat. Számodra is azt ajánlom, hogy lépj!

2018. nov. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha az ember úgy érzi, hogy ez már csak szenvedés és nyűg, és "jajj nincs is kedvem hozzá, hogy bármit tegyek" csak azért csinálják, mert meg kell próbálni nem eldobni valamit...


az már már erőltetett és az már hazugság amiben élsz/éltek.

2018. nov. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%
Azt elfelejtitek, hogy aki 10 év után is szerelmes a parjaba, az keményen megdolgozott érte. Átélték ugyanezt mint amit most a kérdező, többször is, de nem adták fel, kemény munkát fektettek a kapcsolatukba. Naiv dolog azt hinni, hogy az ember szerelmes lehet hosszú évekig anélkül, hogy kicsit is megeroltetne magát. Az eleje könnyű, a kémia hajtja mindkét félt. Ha elmúlik, utána derül ki, hogy ki milyen ember is valójában, és ki az aki tényleg szereti a másikat, nem csak a kémiai szerelem érzését. A szerelem pedig nem ez, igazából ott kezdődik, amikor lecsengenek a hormonok. De ha mindig kiugrotok minden kapcsolatból 2-3 év után, ezt sose fogjátok megtapasztalni.
2018. nov. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha így érzel hagyd ott, ne vesztegesd az idődet.
2019. febr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!