Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet túlélni egy ilyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túlélni egy ilyet?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem a volt barátom, el tudtam volna vele képzelni egy életet. Magam elé képzeltem a közös házunkat, gyerekünket és a kutyát kiskerttel. Ahogy az a nagy könyvben meg van írva. :) De kiderült, hogy más nőkkel ismerkedik és teszi nekik a szépet..még a kolléganőjével is összemelegedett. Mikor ez kiderült nagyon szomorú, letört voltam. Elmúlt a szomorúság most már a tehetetlen düh és depresszió maradt. Szörnyű volt, ahogyan összedőlt az illúzió, hogy ő is szeretett és a közös jövőről alkotott képem pedig teljesen megsemmisült.
2018. nov. 4. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Elcsépelt, de igaz: az idő begyógyítja a sebet. Nem tudsz nagyon semmit csinálni ezzel. Menj el barátnős programokra, törődj magaddal és idővel könnyebb lesz. Megértelek :(
2018. nov. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Én is vergődök egy ideje. Az a rossz, hogy én szerettem, és lelki szinten is jól megértettük egymás... és ilyen szempontból viszonyítás is maradt, mert olyannak kell jönnie, aki jobb. Gondolom te is tudod milyen az, hogy tudsz-e úgy nézni másra, azzal a szeretettel, elfogadással, ahogy őt nézted.
2018. nov. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Késő bánat de,nem szabad annyira jövőről ábrándozni. Amúgy pedig foglald le magad,nő vagy nagy eséllyel megtalál a szerelem ha nem teszel érte akkor is.
2018. nov. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Aki menni akar, arra rá kell adni a kabátot.
2018. nov. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
Én meg Galadrielt szeretném mindennap mocskosul megdugni, és rohadtul nem jön össze. Túl kell lépni az ilyeneken.
2018. nov. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12%
Majd a következő barátaiddal begyógyítgathatod a mentális sérüléseidet. Te egy tipikus, tankönyve illő példa vagy.
2018. nov. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Off! Itt egy kedves,jólelkű lány akit egy szemét pasi elront. Lesz belőle egy kevésbe jólelkű csalódott lány. És a köv pasi a keményített szìvű sebzett de gyógyult lányt kapja....
2018. nov. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ábrándozás az élet megrontója. Nagyon kicsi az esélye, hogy meg is valósulnak maradéktalanul és jön a csalódás. Én mindig csak a mának éltem és még is megvalósultak azok, amiről te ábrándoztál.
2018. nov. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindenki túléli.

Csak nem keseregni kell meg otthon maradni meg bebugózni és magunkat sajnálni.


Túl lehet lépni mint mindenen. Tennie kell érte. Kikapcsolódás, valami szórakozás, emberek közé menni.

2018. nov. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
35%

Nekem nagy szerelem->nagy szakítás->nagy összeomlás ,életkrdv 0. 1-2év múlva kellemes napos,de nem túl meleg idő,ülök a padon mellettem a lány ,csókcsata után,az jut eszembe én most nagyon boldog vagyok,minden okés. Ha nem dobnak ki akkor és ott akkor nem jön el ez a tökéletes pillanat. Ezt a lányt elsodorta az élet mellőlem. Aztan pár év múlva a következő tökéletes pillanat. Tudni kell imádom a gyerekeket,összejöttem egy nővel 4 éves cukorfalat lánya volt,gyerek az apját sose látta, engem "akart"annak. Vagyunk 3asban éreztem,engem már két lány szeret.

Szóval minden bánat csalódas egyenes utat nyit a következő tökéletes pillanathoz. Közepes pasi vagyok olyan barátnőim is voltak... Aztán egyszer minden bátorságomat össze szedve megszólítottam egy számomra gyönyörű lányt. És majdnem összejött. Annyi boldogság ért... pedig akkor és ott azt hittem meghalok.

2018. nov. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!