Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet feldolgozni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni ha csúnyán átvert a férfi?

Figyelt kérdés

8 hónapig voltam együtt egy 36 éves férfival akit a munkából kifolyólag ismertem meg, erre 1 hete kiderült hogy teljesen h%lyének nézett mert házas és gyereke is van (tagadta). Úgy bukott le hogy a nő konkrétan valami oknál fogva gyanakodott és egyik este követte és látta hogy beszálok a kocsijába és mikor nálam kiszáltunk,konkrétan nekem támadt.A férfival minden kapcsolatot megszakítottam egy jó nagy pofon kíséretével.De egyszerűen nem tudom hogy lépjek túl rajta hogy ennyi ideig palira tudott venni, hogy nem vettem észre semmit ebből az egészből.

22N


2018. nov. 4. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok a goreny!!! De azert a no miert neked esik?! Hat a pasi volt a ludas aki lehazudta a csaladot.
2018. nov. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A férfi is kapott rendesen de csak szóban osztott ki minket.Én megértem a nőt,biztosan fáj neki a dolog.De ha tudom nyilván nem kezdek a férfival kapcsolatba.
2018. nov. 4. 18:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Számomra hihetetlen hogy nem jöttél magadtól.
2018. nov. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rá..bocs..ez kimaradt
2018. nov. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vannak akik nagyon jól álcázzák, de látod előbb utóbb kibukik.

Ismerkedj korodbeliekkel, ott még nem valószínű a gyerek.

2018. nov. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!