Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ennyire mindegy lenne neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire mindegy lenne neki?

Figyelt kérdés
Egy hónapot mondhatni, hogy együtt voltunk a lánnyal. Számomra jó volt az elején, amíg el nem kezdett hanyagolni. Mindig kedves volt hozzám de már egyre ritkábban találkoztunk. Mivel sehogy nem jött össze, hogy találkozzunk, ráírtam meesengernen (tudom nem szép de már untam a megalázkodást), hogy nekem ez így komolytalan és jobb lenne ha inkább hagynánk az egészet ha már ennyire nincs ideje rám. Már pár nap eltelt, látta de nem válaszolt semmit. Ennyire mindegy neki, hogy még csak egy "ok"-ra se méltat? Nem sóvárgok utána de engem rettentően bosszant, hogy még csak egy félszavas választ sem érdemlek. Mi járhat egy ilyen lány fejében? Más pasi nincs a dologban...biztos forrásból tudom. Sőt azt is tudom, hogy nem én kellek neki. De azért mégis...nekem nagyon lelketlennek tűnik.
2018. nov. 8. 22:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Még csak annyit, hogy egy 25 éves nőről van szó és nem egy tizenéves lánykáról.
2018. nov. 8. 22:56
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem érdekled,keresgél keresi a jot nem jottél be süllyesztő,ma nem divat őszintén elmondani a miértet csak logva hagynak levegőnek néznek letiltanak.
2018. nov. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért nem találkoztatok, mert már kereste az indokot, hogy lelepjen. Megtetted te helyette, így minek izgatná magát.


Ha annyira szeretett volna, hogy összetörik a szállítástól, akkor nem csak szokoevente találkozik veled

2018. nov. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!