Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Féltetek már szakítani csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltetek már szakítani csak mert attól tartottatok, hogy örökre egyedül maradtok?

Figyelt kérdés
Jelenleg 29 éves férfi vagyok. Kapcsolatban élek, de úgy érzem, hogy lassan kezd kihülni a szerelem. Ha a huszas évem elején lennék simán kilépnék mert nekem kezd nyomasztóvá válni. A páromon is látom, hogy ő sem ad bele mindent. Sokszor kellett már megalázkodjak, hogy ne legyen vége, de most már úgy látom, hogy csak én teszek ezért a kapcsolatért és sajnos még én sem tudom, hogy miért. Az egyedüli indok, hogy félek az egyedül maradástól. De ilyen kapcsolat sem kell. Próbáltuk helyrehozni de mindketten úgy érezzük, hogy nem vagyunk egymásnak teremtve.
2018. nov. 10. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha! Az eddigi elettapasztaltom nem azt mutatja, hogy csak 25 alatt van esely, hanem pont hogy meg 80 evesen is megkerhetik a kezem mint a nagymamamnak, vagy 60 evesen ferfiak ajanlatokat tesznek, mint edesanyamnak. Es ez csak ket pelda az en csaladomban, de ezer ilyen van meg! ;) tehat Nem, nincs ilyen felelmem! ;)
2018. nov. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én igen, de nálam ez anyagi kiszolgáltatottságból volt és nem önmagában az egyedülléttől féltem. Attól tartottam, hogy nem tudom egyedül fenntartani a házat, lakásba nem mehettem a kutyák miatt. Ezért mindig a végletekig halogattam a szakítást és volt amikor liánoztam sajnos.


Te férfiként jobb helyzetben vagy, mint egy nő. Még 50 évesen is lehet gyereked. Szóval ezért kér a következő 20 évet boldogtalanul leélni vagy akár egy életet. Te is tudod, hogy ennek az lesz a vége, hogy előbb-utóbb egyikőtök beleszeret másba. És ha akkor lesz már gyerek, mindenki sírni fog.

2018. nov. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

37 vagyok, 2 gyerekkel, és mostanra találtam meg az igazit. Ráadasul nő vagyok, a pasiknak sokkal könnyebb, 30-on túl is.

Nincs olyan, hogy örökre egyedül. Van viszont szingli időszak, amit magadra fordíthatsz, és aztán előbb-utóbb betoppan valaki.

Ne a félelmeid vezessenek.

2018. nov. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

kapcsolatfüggő vagy, gáz.


az ilyen pasik keltik bennem a legnagyobb szánalmat és undort.


olyanok vagytok, mint egy szerencsétlen, kivert kutya, akinek kell állandóan vki, hogy megvakargassa a fejeteket, és akit körülnyalhattok.


az ilye embereknek nincsenek igazából belső tartalékaik, nem tudnak mit kezdeni magukkal, mindig kell valaki, akinek a szoknyáján ülhettek, aki főz rátok, aki meghallgatja a nyavalygásaitokat, akivel ide-oda mehettek, akit dughattok, akire támaszkodhattok, aki mindig kéznél van, mert különben annyira elveszettnek és üresnek és kétségbeesettnek érzitek magatokat.


egyedül totál életképtelenek vagytok, és csak akkor léptek ki egy párkapcsolat posványából, ha már megvan a következő áldozat, a köv. csaj, akivel rögtön bele is ugrotok a lecsóba, és ha vele is elfárad a dolog, kerestek titokban egy újabb áldozatot, vagy pedig tűrtök és magatokra mártírként gondoltok.


előre sajnálom a köv. párodat.


engem azok a pasik vonzanak, akik szabad lelkűek, lelkileg is erősek, van saját, önálló életük, saját céljaik, akik egyedül is képesek élni, de ha valaki mellett döntenek, az amiatt van, mert szeretik, nem azért, mert fosnak egyedül lenni, és anyámasszony katonái, mint te.

2018. nov. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Jelenleg 29 éves férfi vagyok."


Hadd korrigáljam, ezt kellett volna írnod: "Jelenleg 29 éves KISFIÚ vagyok."

2018. nov. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsó, miért vagy ilyen agresszív. Sokáig éltem egyedül, a kapcsolat előtt is volt egy jól kereső állásom, autóm és egy lakásom (igaz, hitelből). Van hobbim is, mindig is voltak céljaim amiket el is értem. De tudod, lehetsz sikeres az élet számos területén ha nincs melletted senki akivel együtt örülhetsz.

Nekem inkább a külsőmmel vannak problémáim. Alacsony, vékony, kisfiús alkatom van. 29 évesen ha megborotválkozok max. 25-nak nézek ki, de a rekord 22 volt. Ezekkel a paraméterekkel nehéz nőt találni.

2018. nov. 10. 20:13
 7/8 anonim ***** válasza:

nem agresszív vagyok, leírtam, amit gondolok.


egy igazi férfi (bátor, erős, szilárd, ahogy a költő mondja) egyedül is jól érzi magát a bőrébe, ugyanez igaz egy igazi nőre is.


nem másért kell élned, és nem csak akkor van értelme az életnek, ha van párod.


a párod megcsalhat, elhagyhat, meghalhat, kiszerethet belőled... vagyis nem konstans, nem állandó.


ha mindig a saját jól-létedet attól teszed függővé, hogy van-e párod, akkor igen szar jövőt prognosztizálok neked.

2018. nov. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Soha. Inkabb egyedul, mint rossz kapcsolatban.


N

2018. nov. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!